Kripto

Ethereum’un ‘konsensüs katmanı’ sözleşmesi 10 milyon ETH’ye ulaştı! Ethereum Olumlu Etkilenir mi?

Google News Abone Ol

Popüler blok zinciri sitesi Etherscan’da yapılan analiz, geçen yıl 4 Kasım’da başlangıcından bu yana Eth2 (konsensüs katmanı) mevduat sözleşmesine yatırılan 10.2 milyon Ether’den (ETH) 184.441 işlemin sorumlu olduğunu gösteriyor. Bu sayı, mevcut Ethereum fiyatlarına göre 26 milyar doların üzerine çıkıyor.


Şu habere de göz atmak isterseniz:

Axie Infinity, 2021’de blockchain NFT işlemlerinde Rekora Ulaştı!


Dönüm Noktası Aşıldı!

Matematiksel hesaplamalar, son birkaç saat içinde ana akım kripto para birimi yayınları ve topluluk savunucuları tarafından tanımlanan 8 Mart akşamı 14348729 numaralı blok sırasında dönüm noktasının aşıldığını gösteriyor.

Bu yılın Ocak ayının sonlarında, Ethereum Vakfı ağın terminolojisinde bir değişiklik yayınladı. İlk proof-of-work blok zinciri veya Eth1 olarak anılan katman şimdi yürütme katmanı olarak anılacak ve gelmek üzere olan proof-of-stake blok zinciri veya Eth1 olarak anılan katman, şimdi konsensüs katmanı olarak anılacak.

Katılmak için, her kullanıcının ağda doğrulama durumu elde etmek için resmi Ethereum Launchpad’e 32 ETH yatırması ve stake etmesi gerekir. Yazma sırasında, sayı kabaca 83.252 dolardır.

İlgili: Ethereum’da Gas Fee’ler Ağustos 2021’den Bu Yana En Düşük Seviyede! Ethereum’un Geleceği Ne Olacak?

!!Konsensüs katmanının evrimi, oldukça beklenen bir olay olarak gözlemleniyor. 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir