Ethereum HaberleriEthereum Teknik AnalizKriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

Ethereum’da Çok Kritik Yerden Tepki Yedik! Ethereum Güncel Teknik Analizi

Ethereum yaklaşık %50 yükselirken önemli bir direnç seviyesine yaklaştı.

Google News Abone Ol

Kripto para piyasaları 15 gündür bir yükseliş içerisinde. Ethereum’da bu yükselişte yaklaşık %50 civarında bir artış göstererek potansiyelini tekrardan bize gösterdi. 2159$ seviyelerinden 3232$ seviyesine kadar yükseldi. Önemli bir direnç seviyesinden satış ile karşılaştı. Anlık Ethereum fiyatı 3072$.

ETHEREUM USDT PARİTESİ GÜNCEL TEKNİK ANALİZİ

eth

Ethereum’un USDT paritesini incelediğimizde açık mavi yay ile gösterdiğim sert düşüşün ardından güzel bir tepki yükselişi geldi. Bu yükselişle birlikte birçok altcoinde güzel karlar yakaladık. Bu altcoinlerden bazılarını yükselişlerinden önce sizlerle paylaşmıştık. Ethereum için bu yükselişten sonra bir düzeltme beklemek faydalı olabilir. Alttaki mavi kutu düzeltme için güzel bir seviye gibi gözüküyor şimdilik. Dikkat edilmesi önemli olan bölgeyi grafik üzerinde işaretledim eğer üstünde günlük kapanış yapılırsa yıllık açılış seviyesini test edebiliriz. Bu sebeple bu bölgeyi çok önemsiyorum.

TFUEL Belirttiğimiz Destek Noktasından %60 Artış Sağladı! TFUEL Güncel Teknik Analiz

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.


UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir