KriptoKripto Haberleri

Ertha Metaverse, Roma’yı 120 bin Dolar Rekor Fiyata Sattı!

Ertha Metaverse'de Roma rekor fiyata satıldı. Bu 120.000 dolarlık satış 50.000 dolar Tokyo ve 59.000 dolarlık İsveç satışını geçerek 1. sıraya geldi.

Google News Abone Ol

Ertha Metaverse’de Rekor Satış

Ertha Metaverse, endüstrinin en iyi metaverse’i olma yolunda ilerliyor. Proje, GameFi’de en çok aranan tokenlerden birine sahip olduğu ve bu yazının yazıldığı sırada 380 milyon doları aşan tamamen seyreltilmiş bir piyasa değerine sahip olduğu zaten biliniyor. Bugün geliştiricileri yeni bir satış rekorunun kırıldığını duyurdu.

Roma artık Romalıların değil, Avrupa’nın en ünlü şehirlerinden birine sahip olma ayrıcalığı için 120 bin dolar harcayan alıcıya ait. Artık sadece Kolezyum ve Trevi Çeşmesi gibi dünyaca ünlü simge yapıların kontrolüne değil, aynı zamanda Papa’nın evi olan Vatikan Şehri ve ünlü Sistine Şapeli’ne de sahipler.

Bu, 59.000 dolara satılan Tokyo ve tek bir alıcının 50.000 dolara satın aldığı İsveç’in çoğunluğu için belirlenen önceki yüksek değerleri aşıyor.

Ertha’nın gidişatı sürekli yükselirken, oyun yayına girdiğinde ve yüz binlerce oyuncu oyun alanına akın ettiğinde Roma’nın satın alma fiyatı o kadar yüksek görünmeyebilir.

Etkileşimli bir dünya olan oyun pazarı, her gün yeni ülkelerdeki arazilerin piyasaya sürülmesiyle sürekli olarak güncellenmektedir. Ertha’nın yol haritasında yaklaşan heyecan verici iyileştirmeler ve eklemeler listesiyle birlikte sabırsızlıkla bekleyecek çok şey var.

ert

Ertha Nedir?

Ertha’da insanlık kendini yok olmanın eşiğinde bulur. Dünya liderleri, dünyayı kurtarmaya yönelik son girişimlerinde başarısız oldular ve takip eden yıllarda anlatılmamış doğal afetler gezegeni harap etti.

Oyunculara, sıfırdan yeni bir dünya kurarak geçmişimizin yanlışlarını düzeltme fırsatı verilir. Kaynakları çıkarın, arazi geliştirin, ekonomileri yeniden inşa edin ve ülkeleri ve hükümetlerini uygun gördükleri şekilde yeniden şekillendirin. Her oyuncunun eylemleri, sürekli gelişen bir metaverse içinde kalıcı etkilere sahip olabilir.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir