KriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

Enjin’de 73 Günlük Düşen Trend! Nasıl Bir Hareket İzlenmeli?

ENJ/USDT paritesinde güzel yapılar mevcut. Bu yapıları nasıl değerlendirebiliriz?

Google News Abone Ol

Enjin (ENJ) Nedir?

Enjin Coin; blockchain tabanlı oyun ürünler için birbirine bağlı ekosistem sunan Enjin şirketinin projesidir. Enjin’in amiral gemisi konumundaki teknolojisi Enjin Network isimli sosyal oyun platformudur. Burada kullanıcılar web siteleri ya da klanlar oluşturabilir, sohbet edebilir ve dijital ürün mağazaları açabilirler.

Enjin Coin (ENJ) aynı zamanda, benzersiz token (non-fungible token, NFT) gibi blockchain varlıklarına değer sunmak adına kullanılan dijital değer saklama aracıdır. Enjin Platform üzerinde oluşturulan her varlık için ENJ kullanılır. Bunlar, NFT içinde kilitlenir ve dolaşımdan kaldırılır. ENJ kullanılarak blockchain varlıklarının basılması, içerik oluşturuculara ve kullanıcılara çeşitli avantajlar sağlar:

  • Yedek değer varlığı ilave edilir
  • Şeffaflık ve arz kıtlığı sağlar
  • Gerçek zamanlı likidite verir
  • Oyun ve uygulamalara ilave faydalar sağlar
  • Enflasyon karşıtıdır
  • Enjin ağındaki “melting (eritme)” özelliği, kullanıcılar ENJ varlıklarını sistemden çıkarmak istedikleri zaman, blockchain üzerindeki değer varlıklarının yok edilmesini sağlar.

Enjin’i daha detaylı incelemek için internet sitesine göz atabilirsiniz: enjin.io

Adsiz

Enjin Güncel Teknik Analizi

ENJUSDT 2022 02 06 15 07 02

ENJ/USDT paritesine 4 saatlikte yaklaştığımızda yaklaşık 73 gündür düşen trende çok yaklaştığımızı görebiliyoruz. 4.845$ seviyelerinden yani ATH bölgesinden başlayan trendin kırılımı ile sert hareketler görme olasılığımız var. Ancak yükselen kanal direnci ile bu bölge çakışıyor. Eliptik bölge ile de işaretledim. Bu bölge kırılamaz ise yükselen kanalın alt bölgesini test edebilir diye düşünebiliriz. Belirlediğim destek ve dirençlerin önemli destekler ve dirençler olduğunu düşünüyorum. Alım için acele etmeden ya alt bölgeyi test etmesini ya da önemli gördüğüm direnç bölgesinin kırılmasını bekliyor olacağım.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir