Kripto Haberleri

 Endonezya Futbol Kulüplerinden Persib Bandung, Blockchain Oyun Arenasına Giriyor!

Hayranlarına blockchain oyun alanında yeni deneyimler sunmak için iki kez Endonezya futbol ligi şampiyonu olan Persib Bandung, Liberty Gaming Guild (LGG) ile ortaklık kurdu.

Google News Abone Ol

Persib Bandung ve Blockchain

Endonezya’nın en büyük futbol kulüplerinden biri olan Persib Bandung, Liberty aracılığıyla hayranlarına yeni deneyimler sunmak istiyor.

Persib’deki ortaklık ve aktivasyondan sorumlu başkan yardımcısı Gabriella Witdarmono, futbol ile blok zincir oyunları gibi yeniliklerin iç içe geçmesinin dijital çağda ileriye doğru atılmış bir adım olduğunu kabul etti.
Şöyle söyledi:

Endonezya’nın en büyük hayran kitlesine sahip futbol kulüplerinden biri olan Persib, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak zorunda.

İlginizi çekebilir: Blockchain Girişim Firması Woodstock, ABD’li Yatırımcılardan 100 Milyon Dolar Topladı!

Projenin Amacı ve Geleceği

Endonezya topraklarında Liga 1 adlı en büyük ligde oynayan Persib, hayranlarına blockchain oyun platformu Liberty aracılığıyla yeni oyun çağında öğrenmeleri ve gelişmeleri için bir ekosistem sunmayı amaçlıyor.
Taraftarlar ayrıca, dünyayı kasıp kavurmaya devam eden, NFT’ler aracılığıyla çabalarından para kazanma şansına sahip olacaklar.
Güney Doğu Asya’daki (SEA) devasa blok zinciri oyun topluluğuna güvenen Maurizio Barbieri, ortaklığın blok zinciri teknolojisinin ve meta verinin sunabileceklerine yeni kapılar açacağına inanıyor.
Liberty’deki baş topluluk görevlisi şunları söyledi:
“Eminim, özellikle Güneydoğu Asya’da ve Endonezya’da büyümemizi hızlandırabiliriz. Muhteşem Persib ekibiyle çalışmaya başlamak ve bunu sadece bir sonraki seviyeye değil, aya taşımak için sabırsızlanıyoruz.”

liberty

Blockchain Oyun Sektörü

Yakın tarihli bir Blockchain Game Alliance ve DappRadar raporuna göre, geçen ay 1,1 milyar dolarlık yatırım çektiği göz önüne alındığında, blockchain oyun sektörü ivme kazanmaya devam ediyor.
Sanal dünyalar, merkezi olmayan uygulamalar (dapps) ve oyna-kazan platformları bu yatırımlardan aslan payını aldı.
Dünya çapında 2,4 milyar aktif oyuncu ile blockchain tabanlı oyunlar, büyümeye hızla devam ediyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir