Metaverse Haberleri

En değerli 3 Metaverse altcoin projesi

Google News Abone Ol

26 Haziran tarihi itibariyle toplam market değeri açısından en değerli 3 Metaverse altcoin projesi, Decentraland, The Sandbox ve ApeCoin olarak sıralanıyor. Peki bu projeler için ilerde ne yaşanabilir? İşte detaylar…

1. Decentraland (MANA)

26 Haziran tarihine ait verilere göre en değerli ve en büyük market hacmine sahip Metaverse projesi Decentraland (MANA) ismi. Altına imzasını attığı başarılı işlerle bu alanın lokomotifi konumunda olan Decentraland için çeşitli ortaklıklar da gelmeye devam ediyor. Bu durum da projeye katma değer sağlarken ilerleyen süreçte daha da büyüdüğüne şahit olabiliriz.

Bu zamana kadar en fazla 5.90 dolara kadar çıkan MANA için şu andaysa 0.96 dolarlık bir seviyeden işlem görülüyor. Tüm zamanlar rekorundan oldukça uzakta olan Metaverse token projesinde buna rağmen haftalık bazda %18’lik artış yatırımcıları bir miktar sevindirdi.

2. The Sandbox (SAND)

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en ünlü dergilerinden TIME ile anlaşan The Sandbox (SAND) ise listenin 2. sırasında bulunuyor. 26 Haziran itibariyle 1.23 dolarlık bir seviyeden işlem gören popüler altcoin projesinin toplam hacmi 1.55 milyar dolar olarak ölçülmekte.

SAND için son bir haftalık süreç oldukça verimli geçmiş görünüyor. Bu süreçte neredeyse %50’lik bir büyümenin görüldüğü projede yapılan başarılı anlaşmaların devam etmesi halinde eski şaşalı günlere geri döndüğümüzü görebiliriz.

3. ApeCoin (APE)

Hem NFT hem de Metaverse alanında faaliyetlerini sürdüren ApeCoin (APE), rakiplerine kıyasla basamakları ikişer ikişer tırmanmaya devam ediyor. Diğerlerine nazaran oldukça yeni bir proje olmasına rağmen APE için bu süreçte önemli işlere imza atıldı.

Haber yayın saatleri itibariyle 4.92 dolardan işlem gören ApeCoin, son 24 saatte %12’lik bir büyüme yaşamış durumda. Kripto para piyasalarındaki düşüşten nasibini alan APE için şu anda ilk hedef 6 doları aşmak ve ardından tırmanışa devam etmek gibi görünüyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir