Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEthereum HaberleriKriptoKripto Haberleri

Eminem, Bored Ape Yacht Club NFT’sini 462 bin dolara satın aldı!

Google News Abone Ol

Ödüllü rapçi Eminem, Perşembe günü OpenSea platformunda 123.45 Ether, yani yaklaşık 462.000 $ karşılığında NFT maymunlarından birini satın alarak Bored Ape Yacht Club’a (BAYC) katıldı.

Eminem, askeri tarzda kahverengi bir şapka takan, hip hop kıyafetleri ve sersemlemiş ifadesi olan maymunu hemen Twitter profil resmini yaptı. Maymunu satan BAYC üyesi GeeGazza, attığı tweette şovmen oyuncuya NFT’yi satın aldığı için teşekkür etti. “Bir simülasyonda yaşıyorum” diye yazdı ve ekledi: “Delilik. Bir sonraki single’ınıza bir şarkı sözü yazayım.” GeeGazza, şovmenlerin maymunu satın alacağını aylardır umuyordu.

Detroit yerlisi, OpenSea’de Shady_Holdings adı altında yaklaşık 20 NFT satın aldı. Rolling Stone Dergisi’nin Tüm Zamanların En İyi 100 Sanatçısından biri olarak seçtiği Eminem, 2002’de En İyi Orijinal Şarkı Oscar’ını kazandı ve 1980’lere uzanan kariyerinde 15 Grammy müzik ödülü kazandı.

Web 3 dijital ajansı Six’in sanatçı müdürü Georgio Constantinou, firmanın Eminem’in “EminApe” satın almasına yardım ettiğini tweetledi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir