Kripto Haberleri

%50 düşüş ile Kripto Para fiyatları dibe vurdu!

Google News Abone Ol

Kripto para fiyatlarıyla alakalı bir son dakika gelişmesi yaşandı. Kripto para fiyatları en düşük düzeyi gördü. Son derece uzun bir süre zarfından bu yana kripto paralarda bu denli bir düşüş görülmüş değildi. Kripto para piyasalarındaki düşüş hâlâ devam ediyor. 56 günde 1 trilyon doları aşkın kayıp meydana geldi.

Durağan ve altcoinlerde düşüş eğilimi bu hafta da devam etti. 2021 senesinin 11. Ayında 69 bin doları aşarak adeta rekor kıran Bitcoin, mart ayı bitiminde 48 bin doların üzerini görse dahi ardı ardına 8 haftayı değer yitimiyle kapattı. Geçen hafta 29.100 dolar seviyelerinde dengelenen Bitcoin bu hafta 30.334 dolar seviyelerinde başladı.

Kripto para piyasalarındaki gerileme seyrini sürdürüyor. Ethereum ve Bitcoin’de yüzde 50’den fazla değer yitimi mevcut bulunuyor. 8 haftada piyasadan 1 trilyon dolardan daha çok para silindi.

Coin’in değeri 1 milyar doların da aşağısına düştü!

Kripto para piyasalarında Coin’in değerinin sıfıra inmesi yani 1 milyar doların da aşağısına inmesi koinlerde adeta deprem etkisi gibi bir etki yarattı. Durağan koinlerdeki dengesizlik ve kararsızlık piyasanın bütününe yayıldı.

%50 düşüş ile Kripto Para ücretleri dibe vurdu!

Bitcoin neredeyse son 1 senenin en büyük düşüşünü kaydetti

2021 senesinin sondan bir önceki ayı olan kasım ayında 69 bin doları aşarak rekor kıran Bitcoin, mart sonunda 48 bin doların üzerini görse de üst üste 8 haftayı değer kaybıyla kapattı.

İçinde bulunduğumuz haftanın bir öncesindeki haftada 29.100 dolar seviyelerinde balansa ulaşan Bitcoin bu hafta 30.334 dolar seviyelerinde başladı.

Ethereum 2 aydır düşüşte

Piyasalarda maksimum düzeye erişmiş ikinci değere sahip Ethereum coin de 2021 senesinin kasım ayında 4.870 dolarla en üst sayılabilecek kadar yüksek bir aşama görmüş, bunun akabinde düşüş trendlerinin arasına girmişti.

Ethereum coin de ardı ardına 56. Günü azımsanmayacak oranda bir kayıpla kapattı. Bir önceki hafta 1.960 dolar seviyesiyle dengeli duruma gelen Ethereum, içerisinde bulunduğumuz bu hafta içerisinde 1.874 dolar düzeyinde bir dalgalanma yaşıyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir