Kripto

Dünya Devi Kripto Para Borsası artık Türkiye’de !

Google News Abone Ol

Kripto Para alanında duymaya alışık olduğumuz KuCoin artık resmi olarak Türkiye’de faaliyet gösterebilecek. Kripto para borsasının devlerinden olan KuCoin zaten hali hazırda Türk kullanıcılar ile yakın iletişimde bulunuyordu. Artık resmi anlamda da Türkiye’de faaliyette bulunacağını duyurdu.

207 ülkeden 10 milyon kullanıcıya aktif hizmet veren Kucoin’in 22 farklı dilde hizmeti bulunduğu gibi Türkçe dil desteği de verilmektedir.

600 ‘ün üzerinde altcoine ev sahipliği yapıyor

Devasa bir kullanıcı kitlesi olan KuCoin başta gelen lider kripto para birimleri dışında 600’ün üzerinde altcoini de kullanıcıları ile buluşturuyor.

Nisan ayı itibariyle resmi olarak Türkiye’de faaliyete başladığını duyuran KuCoin CEO’su ; Türkiye’yi yatırım için çok doğru bir ülke olarak gördüklerini ve daha inovatif etkinlik ve projelerinin olduğunu duyurdu. Yatırımcılarla daha fazla iletişim halinde olmayı istediklerinden söz etti.

Şirket tam gaz yatırımlarına devam ediyor !

Şirket KuCoin Token’i 2017 yılında çıkarmıştı. NFT ve WEb.0 gibi değişik alanlard da yatırım yapmaktan geri durmuyor. Kripto para alt yapılarına ve oyun, metaverse gibi alanlara yatırım gerçekleştiren şirket, POKT,OVO,JZL VE Capital 11 girişime yatırım sağlıyor.

Türkiye yatırım için doğru bir tercih !

KuCoin CEO’su Jonny Lyu, Türkiye yatırımı hakkında kısaca şunlardan bahsetti: “Türkiye kripto para dünyasında geniş bir hacme ve potansiyele sahip bir ülke. Kripto dünyasında KuCoin için önemli bir konuma sahip. Türk yatırımcılar fikir yeniliklerine ve gelişen, değişen teknolojilere uyum sağlamak konusunda iyiler ve sıcak yaklaşıyorlar. Spot işlemlerde dünyanın 5. büyük borsası olarak Türkiye ile iyi anlaşıyoruz. Resmi faaliyetimizi Türkiye’de aktif etmekten mutluluk duyuyoruz. Atılan bu adım hem kripto para dünyası için hem de KuCoin ve Türkiye için bir başarı hikayesine dönüşecek.”

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir