Altcoin HaberleriBlockhainEthereum HaberleriKriptoKripto Haberleri

Dogecoin Vakfı, Ethereum kurucu ortağı ile DOGE staking konusunda çalışıyor.

Google News Abone Ol

Meme tabanlı kripto para birimi Dogecoin’in (DOGE) arkasındaki kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Dogecoin Vakfı, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ile işbirliği içinde bir staking mekanizması üzerinde çalışıyor.

Vakıf Perşembe günü, Dogecoin Vakfı’nın keşfetmeye kararlı olduğu ve Dogecoin’in başarısına katkıda bulunacağına inandığı Dogecoin Trailmap’i yayınladı.

Trailmap’in bir parçası olarak, Dogecoin Vakfı, Proof-of-Stake’in (PoS) bir topluluk staking versiyonu içinbir Doge teklifi oluşturmak için Buterin ile birlikte çalışıyor.

Dogecoin Vakfı, böyle bir sürümün tüm Dogecoin kullanıcılarının DOGE’lerini stake etmelerine ve ağı desteklemek için ekstra tokenlar almalarına izin vereceğini söyledi:

“[PoS sürümü], yalnızca büyük oyuncuların değil, herkesin ağın işletilmesine katkılarından dolayı onları ödüllendirecek bir şekilde katılmasına ve aynı zamanda hayırsever nedenlerle tüm topluluğa geri katkıda bulunmasına izin verecek.”

Dogecoin Vakfı, altı yıllık neredeyse sıfır medya faaliyetinin ardından Ağustos 2021’de projesini yeniden kurdu. Vakıf, yeni ekibin bir parçası olarak Buterin, Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus ve Dogecoin çekirdek geliştiricisi Max Keller dahil olmak üzere danışma kurulu üyelerini listeledi. Tesla CEO’su ve büyük DOGE hayranı Elon Musk’ın çıkarlarının Neuralink CEO’su Jared Birchall tarafından temsil edildiği bildirildi.

Vakıfın en son gönderisinde “Tahmin edebileceğiniz gibi, böyle bir maceraya atılmak küçük bir başarı değil ve biz daha yeni başlıyoruz. Zaten bizim tarafımızda bazı etkili arkadaşlarımız var ve bu açık kaynaklı projelere geliştirme süresine katkıda bulunmaya hazırlanan sayıları hızla artan bir grup insan var.” diye belirtiliyor.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir