Teknik Analiz

Dogecoin (DOGE) fiyatı tekrardan yatırımcısını sevindirebilir!

Google News Abone Ol

Dogecoin (DOGE) fiyatı, öngörülemeyen ani düşüş senaryosunun ardından yeni bir çıkışa hazırlanıyor. Fiyatı 0.10 dolara yükseltmek isteyen yatırımcılar ve boğalar için bu şans yakında olabilir.

Dogecoin fiyatı çıkışa hazır!

Dogecoin fiyatı, Terra olayının ardından piyasalardaki keskin düşüşün ortasında eski dengesine kavuşmaya çalışıyor. DOGE için ayılar, son zamanlarda önemli bir güç harcayarak bu dengesinin kurulmasını zorlaştırdı. Ancak görülene göre Dogecoin yatırımcısının merakla beklediği ilk önemli direnç olan 0.10 doların kırıldığını görebiliriz.

Dogecoin için ayılar artık yorulmuş gibi duruyor. Görülen yatay seyir de yorgunluğun erken kanıtı olabilir.

Dogecoin analiz

Dogecoin için yatırımcıların bir sonraki boğa rallisinden önce kırık bir beş dalga modeli aramaları gerekiyor. Dogecoin fiyatı, 0.13 dolara kadar bir karşı trend artışı ayarlayarak fiyat hareketindeki uzun süreli düşüşü telafi edebilir. Şu anda yatırımcıların ana hedefi, 11 Mayıs’ta meydana gelen ayı boşluğunu doldurmak için 0.10 dolarlık bölgeyi aşmak. DOGE fiyatı 0,08 dolardan işlem görürken alıcı desteği 40’ta tutulmuş durumda. Buna ek olarak da göreli güç endeksi, kısa vadeli bir yükseliş daralması sağlayarak umutları artırmış durumda. Bu boğa senaryosunun geçersiz olacağı seviyeyse 0.069 doların altı olarak belirlendi.

DOGE’de ayılar eğer boğaları domine ederse 0,05 dolara kadar düşüş devam edebilir. Bu da mevcut fiyatta %40’lık bir düşüşe yol açacaktır.

Elon Musk ile adını sıkça yan yana duyduğumuz Dogecoin (DOGE), kendisini 2021 yılında tüm dünyaya tanıttı. Bir anda popüler olan ve birçok yeni yatırımcıyı sektöre katan meme token projesi şu anda önemli bir noktada. Projede yatırımcıların korkusuysa balinaların olası bir satışı olarak göze çarpıyor. Şu anda toplam hacmin büyük bir miktarını elinde bulunduran DOGE balinalarının toplu satışları da takip edilmelidir.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir