KriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

Dibi Olmayan Coin SLP Güncel Teknik Analizi

Yatırımcıların zihninde "Dibin dibi" kavramının karşılığı olan SLP'nin güncel teknik analizi bize neler söylüyor?

Google News Abone Ol

smooth love potion ne kadar kac tl dolar euro

Smooth Love Potion (SLP) Nedir?

Smooth Love Potion (SLP) tokenları, Axie Infinity oyunu oynayarak kazanılır. Bu dijital varlık, deneyim puanlarının yerini alıyor.

Axie Infinity ile ilgili biraz daha detaylı bilgiler için aşağıdaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz:

SLP, ERC-20 tokenıdır ve Axies olarak bilinen yeni dijital evcil hayvanları yetiştirmek için kullanılabilirler. Yetiştirme maliyeti 100 SLP’den başlar ancak kademeli olarak artar – ikinci tür için 200 SLP’ye, üçüncü tür için 300, dördüncü için 500, beşinci için 800 ve altıncı için 1300’e yükselir. Axies en fazla yedi kez yetiştirilebilir ve yedinci cins 2.100 SLP’ye mal olur. Bu sınır, piyasada hiperenflasyonu önlemek için vardır.

Oyun boyunca SLP biriktirmek zaman alabilir ve bir oyuncunun ilk türlerini gerçekleştirmek için yeterli token kazanmak için 15 yarışma kazanması gerekebilir. Açık pazarda SLP satın almak, oyuncuların bir başlangıç ​​yapmasının bir yoludur.

axie infinity creatures 1638279620

Smooth Love Potion (SLP) Nereden Satın Alınır?

SLP ilk piyasaya çıktığında, aslında bir kripto para birimi olarak dalgalanan bir değeri yoktu. Ancak, Uniswap’ta SLP için bir likidite havuzu oluşturulduğunda tüm bunlar değişti. Bahsettiğimiz gibi, Binance Innovation Zone, Pokémon’dan ilham alan oyun için desteği açıkladı.

Şu anda SLP satın alabileceğiniz, satabileceğiniz ve ticaret yapabileceğiniz en iyi borsalar: Binance, KuCoin, Gate.io, FTX, Gemini, OKEx, Uniswap (V3), SushiSwap ve çok daha fazlası.

SLP/ETH, SLP/USDT ve SLP/BUSD dahil olmak üzere çok sayıda ticaret çifti sunulmaktadır. Ancak Filipinler’de SLP’den PHP’ye fiyatına ve ayrıca Avustralya’da SLP’den AUD’ye ve Avrupa’da SLP’den EUR’ya fiyatına büyük ilgi var.

SLP EN YÜKSEK SEVİYESİNDEN NE KADAR DÜŞTÜ?

SLP en yüksek seviyesinden (0.4100$) şu anki fiyatına (0.0178$) anlık olarak %95 gerçekleştirdi. Binance grafiğinde mumların sol tarafı boş göründüğünden çoğu trader coinin sürekli düşeceğini düşünüyor.

SLP

SLP Güncel Teknik Analizi

3qAs3

SLP’yi incelediğimizde sürekli düşüş görüyoruz fakat son zamanlarda destek üzerinde yatay gidişi negatif bir veri değil. Onun dışında alttaki siyah kutunun altında günlük kapanış yapmadığı sürece oradan bulduğu destekle 0.0222$ ve 0.0287$ dirençlerini test edebilir. Grafik üstünde destekler ve dirençler gözüküyor. Bana göre en alttaki destek sözün özünü söylemek gerekirse SLP için son kale. Oranın altındaki günlük kapanış biraz daha riskli duruyor. Arzının sınırsız olmasını da göz önünde bulundurarak işlem alınması gereken bir token .

 

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

 

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir