Metaverse Haberleri

Dapper Cheetah Club, Metaverse sektörüne hızlı giriş yapıyor

Google News Abone Ol

Metaverse sektörüne hızlı bir giriş yapmak isteyen Dapper Cheetah Club, Metaverse’de 10.000 adet olacak şekilde sınırlı Cheetah NFT’den oluşan benzersiz bir koleksiyon başlatacak.

Yapılan duyuruya göre, Dapper Cheetah Club ilk kullanıcı için özel ve 200’le sınırlı olacak şekilde ilk satış açtı. Bu aşamada, Dapper Cheetah Club, resmi web sitesinde %70’lik büyük bir indirim sunmuş olacak. Koleksiyon, minimum fiyatın yükselmeye devam etmesi ve ilk kullanıcıların en iyi tekliflerden yararlanabilmesi için çeşitli aşamalarda ve parça parça piyasaya sürülecek.

Dapper Cheetah Club, OpenSea’da!

Ekipten yapılan açıklamada satışlarla ilgili şu sözlere yer verildi: “Satıştan sonra NFT’ler, insanların bunlarla dijital sanat eserleri yaratmasına, satmasına ve satın almasına izin verecek en büyük NFT pazarı ve platformu olan Open Sea gibi ikincil piyasada da satışa sunulacak.” dedi.

NFT serisi, yapılan açıklamalara göre çitaların onuru ve sevgisiyle ilgili olacak şekilde hazırlandı. Dapper Cheetah NFT’lerinin nadirlik bloklarına göre sınıflandırılacağı da açıklandı.

Ayrıca proje, gelirlerinin nesli tükenmekte olan çitaları kurtarmak ve Hindistan’daki sayılarının artmasına yardımcı olmak için kullanılacağını belirtmekte.

Yapılan açıklamalara göre NFT satın alan kişiler, zamanla artan ayrıcalıklar ve tekliflerle kulüp üyeliğine benzersiz erişim sağlayacaklar. Dapper Cheetah NFT’leri, dijital bir kimlik görevi görecek ve sahibine dijital bir kapı açacak. NFT erişimleri sayesinde ilerleyen süreçlerde yürütülecek etkinliklere katılım hakkı tanınmış olacak.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir