Altcoin HaberleriBlockchain HaberleriKriptoKripto Haberleri

Shiba Inu, Kullanıcılara Kripto Projeleri Üzerinde Daha Fazla Yetki Vermek için DAO’nun Beta Sürümünü Başlattı!

Google News Abone Ol

Shiba Inu, bir blog gönderisine göre, kullanıcılara ShibaSwap platformundaki kripto projelerine karar verme konusunda daha fazla yetki vermek için DAO beta sürümünü başlattı.

Dogecoin’in rakibi Shiba Inu, Doggy Dao’yu “aşamalı” bir metrik ve aşamalı yaklaşımla piyasaya sürecek. “DAO 1” olarak adlandırılan ilk aşama, önümüzdeki birkaç gün içinde hayata geçirilecek.

Ekip, DAO 1 aşamasının “ShibaSwap WOOF Havuzlarında hangi kripto projelerinin ve çiftlerinin olacağına ve $BONE ödüllerinin bunlar arasında nasıl dağıtılacağına karar vermek için topluluğa anında güç sağlamaya” odaklanacağını söyledi.

Dao, oylama başlamadan önce $BONE’ı daha uzun bir süre için kilitlemek için oy hakkına sahip olmak adına yeni bir staking sözleşmesi olan $tBONE’u kullanacak.

İlk aşama tamamlandığında, topluluk geri bildirimini kullanarak Shiba Inu, topluluğun bir “Multisig-Team and Breeds” tarafından değerlendirilmek veya gözden geçirilmek üzere genel önerilerde bulunmasına izin vermek için “DAO 2” adlı daha yeni bir sürüm yayınlayacak.

Shiba Inu, oylama sürecini kontrol eden olası balinalardan kaçınmak için, kimsenin “sistemi gerçekten oynamadığından” emin olmak için bir çiftin listelenip listelenmemesi konusunda son sözü “koruyucuların (6/9 cüzdanı)” vereceğini kaydetti.

22 Aralık’ta, Shiba Inu’nun fiyatı, bir cüzdanın yaklaşık 134 milyon dolarlık token satın almasıyla mevcut pozisyonlara balinaların eklenmesinden sonra yükseldi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir