Altcoin HaberleriBlockchain HaberleriKriptoKripto Haberleri

Daniele Sestagalli, Wonderland’in geleceği hakkında konuşuyor!

Google News Abone Ol

Cuma günü, merkeziyetsiz finansın (DeFi), Wonderland protokolünün ve Abracadabra stabilcoin protokolünün kurucu ortağı Daniele Sestagalli, meslektaşı Michael Patryn’in doxing’inin ardından ileriye giden yol hakkında bir açıklama yaptı:

“DAO’nun devrim niteliğinde yeni bir kuruluş olması yönünde yavaşlıyor muyuz yoksa savaşmaya devam ediyor muyuz? Savaşması ve hazineyi yönetmesi için yeni ve deneyimli birini getirmek tercih ettiğim seçenektir.”

Bir gün önce bir yatırımcı, Wonderland’in finans direktörünün kimliğini, feshedilmiş Kanada kripto para borsası QuadrigaCX’in eski kurucu ortağı olan Patryn olduğunu ortaya çıkardı. 145 milyon doların üzerinde QuadrigaCX müşterilerinin fonları, kurucu ortağının 2018’in sonlarında gizemli ölümünden sonra hala kayıp. Ayrıca, Patryn, 2002’de farklı bir adla kredi kartı dolandırıcılığı yapmaktan suçlu bulundu.

Patryn’in Harikalar Diyarı’ndaki görev süresi hakkında herhangi bir suistimal iddiası yapılmamış olsa da, protokolün hazinesini yönetmek için geçmişte cezai mali aksiliklere sahip bir kişiyi atama düşüncesi birçok Wonderland kullanıcısı arasında alarmlara neden oldu. “TheSkyHopper” olarak bilinen Bastion Trading’in kurucularından biri olan ve yazarı Sestagalli tarafından alıntılanan bir forum teklifinde, 0xSifu’nun (Michael Patryn) hazine yönetiminden derhal çıkarılması çağrısında bulundu ve firmasının üyelerinin yedek olarak katılmalarını önerdi. El_jefe_NYC adlı bir kullanıcı şu yorumu yaptı:

“Bu, tam Dani’nin bu zor zamanlarda yapması gereken harekettir. Bir liderin böyle tepki vermesi gerekir. İlerlemek için çok daha güçlü bir şekilde büyüyeceğiz.”

Wonderland, Avalanche blok zinciri üzerine kurulmuş bir rezerv para birimi protokolüdür. 2 Ocak’ta, son kripto piyasası kargaşasından ve Michael Patryn dox’undan önce, Wonderland’in hazine bakiyesi, kilitli toplam değerde 1,9 milyar dolardı. Ancak bu, yayın sırasında 278 milyon dolara düştü.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir