NFT Haberleri

CryptoPunks NFT koleksiyonunun satışları hızla artıyor

Google News Abone Ol

CryptoPunks NFT koleksiyonunun satışları son birkaç gündür hızlı bir ivmeyle birlikte yükselişe geçmiş durumda. Kripto para piyasalarındaki olumlu havanın da etkisiyle yükselişe geçen NFT pazarının lideri konumunda olduğunu da söylemek mümkün. Dünden bu yana 9 milyon dolardan fazla işlemin gerçekleştiği koleksiyonda bu seviyenin son 30 günün zirvesi olduğunu da ekleyelim.

CryptoPunks sahalara geri döndü!

Uzun bir süredir taban değer olarak dibi boylamış olan CryptoPunks NFT koleksiyonu sahalara geri dönmüş gibi görünüyor. Sadece bugün onlara kişinin alım-satım yaptığı koleksiyonda taban değer 110.000 doların tekrardan üzerine çıktı. Birim olarak oldukça pahalı olan koleksiyonda sırf bu yüzden büyük bir ilgi durumu söz konusu.

Geçtiğimiz günlerde farklı bir olayla gündeme gelen CryptoPunks, bir parça sahibinin milyonlarca dolarlık zarar ile NFT satışına sahne oldu. Olayda bir kişi 7 milyon dolara yakın bir zararla koleksiyonda değerli bir ürünü satmıştı. Bu olay kısa sürede sosyal medyada çığ gibi büyüdü ve binlerce NFT meraklısının yorum yapmasına neden oldu. Olayda satış yapan ve ürünü satın alan kişiler de sosyal medyada bir araya geldi. Buna göre, satın alan kişi, aldığı NFT ürününün “gelecek için önemli bir yere sahip olduğunu” düşünüyor. Bu yüzden de ona yaklaşık 3 milyon dolardan fazla ödediğini ve bunu sorun etmediğini belirtti.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir