NFT Haberleri

COVID-19 aşısı NFT oluyor!

Google News Abone Ol

Pennsylvania Üniversitesi, ünlü araştırmacı Dr. Drew Weissman ile işbirliği içinde çalıştığını ve bunun sonucunda insanların COVID-19 ile savaşmasına yardımcı olan bir mRNA bağışıklama NFT’si ürettiklerini duyurdu.

Yeni duyurulan mRNA NFT projesi “Yeni Bir Çağ için Aşılar” adı verilen 3 boyutlu bir dijital üründen oluşacak. NFT, bağışıklamanın atom altı tasarımı hakkında fikir verecek ve son teknoloji mRNA aşılamasının COVID-19 hastalığı ile nasıl savaştığını gösterecek.

NFT, Pennsylvania Üniversitesi mRNA patent başvurularıyla birlikte geldi

NFT, Christie’s New York müzayede evi üzerinden çevrimiçi olarak satılacak. Şimdiden büyük merak uyandıran bu dijital ürün, önemli çalışmaları ile mRNA bağışıklamalarına önemli bir destekte bulunan Dr. Drew Weissman ve Pennsylvania Üniversitesi tarafından ortaya çıkarıldı.

Gelişmiş işçiliğe ve çalışmalara ek olarak, NFT’de Dr. Weissmant’tan benzersiz bir mektupla birlikte Pennsylvania Üniversitesi mRNA patent başvuruları da yer alacak. Ayrıca NFT’nin ne anlama geldiğini açıklayan bir storyboard da yine bu NFT ürününde yer alacak.

NFT açık artırmasının ardından toplanan kaynakların Penn Medicine ve Pennsylvania Üniversitesi’ndeki çalışmaların ilerlemesine yardımcı olmak için kullanılacağı açıklandı.

Christie’s Başkan Yardımcısı ve Kıdemli Uzman olan Peter Klarnet, mRNA aşılarını herkesin haberlerde duyduğunu, şimdi ise bu muhteşem NFT’nin bize bu yeniliğe gerçek hayatta inanılmaz bir bakış açısı kazandıracağını sözlerine ekledi.

NFT, aşının moleküler yapısı hakkında bilgiler içeriyor

Peter Klarnet tarafından çalışmaların ve NFT projesinin önemine ilişkin yapılan açıklamaların ardından şu ifadelere de yer verildi:

Dünya çapında hayat kurtaran işler yapan Pennsylvania Üniversitesi’nden araştırmacılarla çalışmak bir onurdu ve bu anlaşmadan elde edilecek gelirin Dr. Drew Weissman ve ekibinin büyümesine yardımcı olacağını bilmek memnuniyet verici. Bu yeni tür bağışıklama, daha dikkate değer bir hastalık kapsamıyla savaşmak ve gerçekten can çekişen hastalıkları önemli ölçüde hafifletmek için yapıldı.

Birleşik Krallık merkezli müzayede evi firması Christie’s, ülkede Mart ayında NFT satan en büyük şirketlerden biri oldu ve o zamandan beri 100’den fazla NFT satılmasına aracılık etti. Mayıs ayında, dokuz adet CryptoPunk NTF’yi yaklaşık 17 milyon dolara sattılar ve herkesin 7 milyon ila 9 milyon dolar arasında satılacağı tahminini geçmeyi başardılar. Kasım ayında Christie’s, Beeple’ın “Human One” adlı NFT ürününü yaklaşık 29 milyon dolara sattı.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir