Altcoin HaberleriKriptoKripto Haberleri

Convex Finance’in %215 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının 3 nedeni!

Google News Abone Ol

Stabilcoin’lere ve Curve Finance (CRV) ekosistemine odaklanması sayesinde token fiyatlarının arttığını gören bir proje, kullanıcıların getirileri en üst düzeye çıkarmak için CRV stake etmelerini artırmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir protokol olan Convex Finance’tir (CVX).

TradingView, 4 Aralık’ta 18,79$’a düştüğünden beri, CVX fiyatının %215 artarak 27 Aralık’ta 60,22$ ile yeni bir rekor kırdığını gösteriyor.

CVX için tüm zamanların en yüksek seviyesinin üç nedeni, protokolde yeni varlıkların piyasaya sürülmesi, CVX tokeninin birkaç önemli borsada listelenmesi ve Convex protokolünde kilitli toplam değerde (TVL) devam eden büyümedir.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir