Kripto Haberleri

Çöküşü tahmin eden uzman, Bitcoin için yükseliş tarihini açıkladı!

Google News Abone Ol

Bitcoin’in 10 bin dolara doğru yaşadığı ani çöküşü öngören HEX’in kurucusu Richard Heart, Kitco News ile yaptığı bir röportajda, Bitcoin’in ne zaman geri yükseleceğini açıkladı. Ayrıca Bitcoin‘in şu anki durgun ekonomik koşullar altında nasıl ne kadarlık bir fiyata yükselebileceğine dair de yatırımcılara fikirler verdi.

Bitcoin için önemli yorumlar

Röportaj, Heart’ın 10.000 dolarlık BTC tahminini görmezden gelen ve büyük bir kayıp içinde olan insanlara seslenmesiyle başladı. Heart, BTC ile birlikte anılan ünlü isimler olan Michael Saylor, Three Arrow Capitals ve Celsius’a yönelik çağrılarda bulundu. Saylor’a ait bir şirket olan MicroStrategy’nin %90 oranında değer kaybettiğini açıkladı. Ayrıca hisseleri %90 düşen Coinbase için de bir çağrı yapmakta.

Heart’a göre BTC geleneksel olarak her zaman %85 oranlarında ​​düşüş yaşıyor. Ona göre, Saylor gibi yatırımcılar kaçınılmaz çöküşü 10.000 dolara kadar çekti ve ardından BTC’nin yükseliş zamanı sonunda geldi.

Heart’ın Bitcoin geri dönüş senaryosu

Heart, Bitcoin’in durgunluk sırasındaki performansıyla ilgili bir soruya yanıt olarak, kripto para liderinin durgunlukta iyi performans göstermesini beklediğini açıkladı. Ona göre, kripto, Federal Rezerv vergileri kesmeye başladığında iyi olacak olan hisse senetleri ile yüksek oranda ilişkili bir duruşa sahip. Birçok uzman, negatif GSYİH büyümesi ile Fed’in olağandışı bir faiz artırımının olası olmadığına inanıyor. Heart’a göre, bir noktada Fed para basmaya geri dönecek ve kripto para birimleri gibi riskli varlık sınıfları da yükselişe başlayacak.

Heart, oynaklığın dünyadaki en iyi performans gösteren varlık olduğunu söylediği kripto para birimleri için ödenmesi gereken bedel olduğuna inandığını aktardı. Amazon’un 2000 yılındaki fiyat çöküşünü örnek vererek, yüksek potansiyelli herhangi bir varlığın yan etkisi olarak oynaklık olduğunun altını çizdi.

Heart, kripto varlıkların önümüzdeki durgunlukta hisse senetlerinden daha iyi performans gösterip gösteremeyeceği sorulduğunda ise evet dedi. Bazı hisse senetleri son durgunlukta iyi performans gösterse de, kriptonun borsadan daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir