Bitcoin HaberleriKripto Haberleri

Coinbase’den bir yenilik daha!

Google News Abone Ol

Büyük kripto borsası olan Coinbase, BitMEX ile birlikte bir yeniliğe imza attı. Daha fazla müşteri çekebilmek adına yeni özellikler ekleyen Coinbase, kullanıcılarının  spot pazarlara olan ilgisini kullanıyor.

BitMEX , Coinbase yatırımcılarının  kripto para alışverişlerine ve takas etmelerine imkan sağlayan yeni bir spot borsayı  kullanıcılara tanıttı.

BitMEX’in dediğine göre, BMEX tokeni de dahil olmak üzere birçok kripto ve işlem çifti daha borsaya eklenmek için bekliyor. BitMEX, borsanın XBT ve ETH gibi portföylerin temel ögelerini, APE ve AXS gibi yükselmekte olanlarını, UNI,SUSHI gibi DeFi isimlerini barındırdığını ve bunların tümünün  (ERC-20) ile birleştirilmiş  olduğunu ifade etti.

Merkezi olmayan uygulama

BitMEX Coinbase şirketi  kullanıcılarına yeni DApp cüzdanı (merkezi olmayan uygulama) ve DApp tarayıcısı tarafından desteklenen Coinbase uygulamasından Web3’e erişmeleri ve bunların içeriğini keşfetmeleri için imkan sağlayan bir işlevi daha tanıttı. Sınırlı sayıdaki Coinbase uygulaması sahibi yatırımcılarına Ethereum tabanlı bu DApp’lere doğrudan uygulama üzerinden ulaşabilecek.

Coinbase bunu öncelikle ABD’de Android üzerinden az ve sınırlı bir kullanıcı kitlesine sunuyor. İlerleyen zamanlarda daha çok kullanıcı ve platforma yaymayı düşünüyorlar.

Coinbase’in toplam 100 ülkede 98 milyondan daha fazla doğrulanmış kullanıcısı mevcut.

Yenilikçi ve inovatif DApp cüzdan deneyimi, kullanıcıların güvende kalmasına yardımcı olacak, on-chaib cüzdana sahip olmasını sağlayacak, çok taraflı hesaplama teknolojisi ile desteklenen bir proje.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir