Kripto Haberleri

Coinbase, Ledger Hardware Wallet Desteğini Duyurdu.

Google News Abone Ol

ABD merkezli en büyük kripto borsası Coinbase, kullanıcılara kripto varlıkları için daha fazla kendi kendini saklama seçeneği sunmak için donanım cüzdanı üreticisi Ledger ile ortaklık kurdu.

Perşembe günü yapılan basın açıklamasına göre, Coinbase tarayıcı uzantılı cüzdan kullanıcıları, 2022 yılının ilk çeyreğinden itibaren Ledger donanım cüzdanlarını kullanarak kripto varlıklarını soğuk depoda taşıyabilecek ve depolayabilecek ve onlar üzerinde tam kontrol sağlayabilecek.

Basın bülteninde Ledger ile ortaklık hakkında yorum yapan Max Branzburg Coinbase Başkan Yardımcısı şunları söyledi:

“Coinbase, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların kriptolarını Web3 ekosisteminde güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlamayı taahhüt ediyor. Bu nedenle, Coinbase Wallet’ta donanım cüzdanları için destek oluşturmak için Ledger ile ortaklık yapıyoruz. Önümüzdeki yılın başlarında Coinbase Cüzdan Uzantısında donanım cüzdanları için destek sunmaya başlayacağız ve önümüzdeki aylarda Coinbase Cüzdanını Web3’e katılmanın en güvenli ve en güvenli yolu haline getirme konusunda daha fazla duyuru paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. ”

Kasım ayında Coinbase, bu değişen ortama uyum sağlamak için bağımsız bir tarayıcı uzantısı cüzdanı yayınladı. Şirket şimdi Ledger ile ortaklık yoluyla donanım cüzdanları entegrasyonu ekleyerek bir adım daha ileri gidiyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir