KriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

Cocos-BCX ($COCOS)’ta Potansiyel, Kırılım Gelmek Üzere!

Yaklaşık 70 günlük düşüşün kırılımı gelirse önünde fazla bir engel yok. Hızlıca %15-%20 arasında yükseliş gösterebilir.

Google News Abone Ol

Cocos BCX 001 PNG

KISACA COCOS NEDİR?

Cocos-BCX (COCOS), bir kripto para birimidir ve Ethereum platformunda çalışır. Cocos-BCX, dolaşımda 42.015.868 ile 100.000.000 mevcut arza sahiptir. Cocos-BCX, GameFi, yatırım, dağıtım, IGO ve topluluk aracılığıyla daha fazla yaratıcıyı kripto dünyasına bağlamayı ve topluluk kullanıcıları için sürekli olarak yüksek kaliteli GameFi projeleri getirmeyi hedefleyen bir projedir.

Yatırımcıları Kimlerdir?

Adsiz 1

Yatırımcıların arkasında Binance Labs’ın bulunması son derece önemli duruyor. CZ’nin destek verdiği projelerin nasıl yükseldiğini biliyoruz. Bu sebeple bir gözümüzün COCOS üzerinde durması gerekiyor.

Daha detaylı bilgiler için COCOS-BCX’in internet sitesine göz atabilirsiniz: www.cocosbcx.ioAdsiz 2

COCOS TEKNİK ANALİZİNDE ÖNEMLİ NOKTALAR!

COCOSUSDT 2022 02 06 15 16 19

Yaklaşık 70 gündür düşüşünü devam ettiren Cocos’ta bu trendin kırılımı ile 50 günlük hareketli ortalamaya kadar bir yükseliş beklemek yanlış olmaz. Alttaki kesikli çizginin altına inerse fiyat için 1.09$ seviyeleri alım için uygun olabilir. Hacim indikatörü ile de takip etmekte fayda var. Trende yakın olduğu yerlerde kısa vadeli market yapısı kırılımlarını önemsiyor olacağım. Önemli destek ve dirençler grafik üzerinde işaretlenmiş durumda.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir