Altcoin HaberleriKriptoKripto Haberleri

Celsius Network, Arz Yakımıyla %18 Artışa Geçti!

Google News Abone Ol

Celsius haberi Twitter’da duyurdu ve 63.502 CEL (250.000 $ değerinde) kadar yakıldığını belirtti.

Etkinlik, projenin jetonunun değerini artırmış gibi görünüyor. CEL’in fiyatı, 24 saatlik bir süre içinde %18.08’lik bir artışı temsil eden en yüksek noktasında 3.43$’dan 4.05$’a yükseldi.

Bu artış, yakımın kendi etkilerinden ziyade yakım beklentisindeki aktiviteden kaynaklanıyor olabilir. Yakma 10 Aralık 18:13’te gerçekleşirken, CEL’in ilk fiyat artışı birkaç saat önce, 9 Aralık UTC saat 01:00 civarında gerçekleşti.

Fiyat artışı, Real Vision’ın Las Vegas’taki “Takeover” etkinliğinde proje ekibinin canlı görünmesini beklemek gibi diğer faktörlerden de etkilenmiş olabilir.

Bazı topluluk üyeleri ayrıca bir balina sahibinin büyük miktarda CEL tokeni sattığını öne sürüyor, ancak bunun CEL fiyatının artış yerine düşmesine neden olması gerekirdi.

Ne olursa olsun, Celsius’un tokeni yanma sonrasında da hafif kazançlar elde etti. Yakımı takip eden üç saat içinde CEL’in fiyatı 3.96$’dan 4.05$’a yükseldi ve %2.27’lik bir kazanç sağladı.

Ancak bu, fiyatlar bir kez daha 3,96$’a düştüğü için sonraki saatteki kayıplarla eşitlendi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir