Altcoin HaberleriKriptoKripto HaberleriMetaverse Haberleri

CEEK VR Yol Haritası: Neden CEEK Metaverse’ün Yıldızı?

Google News Abone Ol

CEEK, kullanıcıların ortak sosyal alanlarda birlikte oynayabilecekleri, öğrenebilecekleri ve birlikte yaşayabilecekleri, test sürüşlerinden ev satın almaya, konserlere ve spor oyunlarına kadar her şeye katılabilecekleri tamamen sürükleyici bir sanal topluluktur. CEEK metaverse’ü, oyunda bir şey yaratan kişileri ortak sanal dünyalarda ve alanlarda topluluklarına bağlar.

CEEK tokeni kullanarak, topluluk üyeleri ve yaratıcılar benzersiz deneyimler, NFT’ler, canlı etkinlikler ve çok daha fazlasıyla ödüller kazanabilir. CEEK Metaverse eğlencenin ötesine geçer, her şekilde ve biçimde öğrenme ve oynama fırsatlarını kapsar.

CEEK YOL HARİTASI

1. Aşama — Ödeme Entegrasyonu

Ceek kullanıcılarının cihazları veya coğrafyaları ne olursa olsun CEEK’e erişmesini ve kullanmasını süper kolay hale getirmek için CEEK mobil uygulaması ve ağının eksiksiz bir revizyondan geçiriyoruz. CEEK’i diğer ödeme biçimlerine kıyasla harcamak için birçok teşvikimiz olacak. Kullanıcılar borsalardan da doğrudan tüm CEEK platformlarından satın alabilecekler.

2. Aşama — İçerik Oluşturucunun Etkinleştirdiği Bir Ekosistem,

CEEK CREATOR DASHBOARD

CEEK, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, içerik oluşturucuların benzersiz deneyimleri, sanal dünyaları ve nadir dijital ürünleri (NFT’ler) kolayca oluşturmaları, sunmaları ve bunlardan para kazanmaları için bir araç seti ve kılavuzlar oluşturuyor.
Bu, muazzam topluluklara sahip ortakları çekmeyi amaçlamaktadır. Ortaklar topluluklarıyla daha zengin deneyimler yaşayabilir ve Ceek kullanıcılarının en sevdikleri müzik, spor veya film yıldızlarıyla takılma, VIP alanlarını ziyaret etme, özel NFT dropları ve daha fazlasıyla daha büyük ve daha iyi deneyimlere erişebilir. Creator Dashboard’un mükemmel bir pazarlama biçimi olarak hizmet edeceğine inanıyoruz.

Düzenlenen Etkinlikler (Multi-stream Engine)

Etkinlik sunucularına şeffaflık, daha hızlı ödemeler ve daha fazla finansal imkan sunan oyunun kurallarını değiştiren blok zinciri entegrasyonuyla, müzik sanatçılarının, DJ’lerin, Teknik Sohbetler, Ödül Gösterileri, Moda Gösterileri, Kripto Zirveleri ve markaların son derece aktif ve hevesli topluluğumuz için canlı etkinliklere ve zengin deneyimlere ev sahipliği yapmasını sağlıyoruz.

NFT Marketplace

  • Yaratıcıların yarattıklarını BEP 20 veya ERC 20 olarak yüklemelerine, yayınlamalarına ve satmalarına olanak tanıyan web tabanlı uygulama.
  • Koleksiyonlar Metaverse alanlarında saklanabilir ve görüntülenebilir.

3. Aşama — Devam Eden Küresel Genişleme

Hedefimiz kısa sürede 100 milyon, sonrasında milyarlarca cihazda olmaktır. Bu amaçla, önde gelen kulaklık üreticileriyle ve masaüstü, tabletler ve mobil cihazlar için geliştirmeler yaptık.

4. Aşama — Dinamik Sosyal Deneyimler

Mevcut VR kulüp evlerimizi, takılma alanlarımızı sesli sohbet ve gerçek zamanlı çok kullanıcılı etkileşim ile donatıyoruz. Özel etkinlikler ve deneyimler, canlı sosyal mekânlar, dinlenme alanı ve CEEK token sahiplerinin gerçek zamanlı olarak sosyalleşebileceği, sohbet edebileceği ve arkadaşlarıyla ve en sevdikleri yıldızlarla etkileşime geçebileceği VR kulüp evleri oluşturuyoruz.

5. Aşama — Open Framework

Metaverse deneyimlerinin, dünyalarının ve daha fazlasının açık kaynak geliştirmesi için bir geliştirici merkezi ve SDK sağlıyoruz.

CEEK’in platformu, Microsoft XBOX, Facebook, Tribune News Company (LA Times’ın ana şirketi), Toyota, Clear Channel ve 200’den fazla radyo istasyonu için kanıtlanmış ölçeklenebilir bir altyapı ve on yıllık yıldız içerik oluşturma ve dağıtım sicili üzerine inşa edilmiştir.

NEDEN CEEK METAVERSE YOLU İÇİN LİDER OLMAYA DEVAM EDECEK?

Erişilebilir — Metaverse’in başarılı olması için kolayca erişilebilir olması gerekir – bu, VR başlığı olan ve olmayan tüm cihazlarda anlamına gelir. CEEK’in Misyonu, dünyanın neresinde olursanız olun Metaverse’i evrensel olarak erişilebilir ve günlük kullanım için kullanışlı hale getirmektir.

Birlikte Çalışabilir — Premium 360 VRAR İçeriğinin oluşturulması, hem yaratıcı hem de teknik uzmanlık gerektiren zor, pahalı ve çok değişkenli bir zorluktur. VR pazarı oldukça parçalanmış durumda ve bu da sorunu daha da karmaşık hale getiriyor. CEEK, içerik oluşturucuların, farklı cihazlar için birden fazla uygulama oluşturmak ve sürdürmek için milyonlarca veya zaman ve uzmanlık yatırımına gerek kalmadan bir kez oluşturmalarını ve birden çok sanal dünyaya dağıtmalarını mümkün kılar.
VR içeriğine erişim ve keşif, tüketiciler için çok zordur. Birden çok büyük uygulamayı indirmek sinir bozucudur ve pratik değildir. CEEK ile kullanıcılar aynı deneyimi yaşayabilir, hatta cihaz ne olursa olsun başkalarıyla etkileşime girebilir.
CEEK, blok zinciri entegrasyonunu oyun, film, müzik ve daha fazlası gibi ana akım tekliflere getirmek amacıyla metaverse odaklı önde gelen blok zinciri projelerinden oluşan bir grup olan Blockchain Metaverse Alliance’ı yaratıyor.

Ölçeklenebilir — Metaverse’in yaygın olarak benimsenmesi için, kullanıcıların kapsayıcı ve kitlesel çekiciliğe sahip içeriğe ihtiyacı olacaktır. CEEK, mümkün olduğunca gerçeğe yakın, ancak büyülü bir dünya yaratarak kullanıcılarımızın sevdikleri şeylerden daha fazla keyif almalarına yardımcı olmakla ilgilidir.

Sürdürülebilir — Metaverse’ün sürdürülebilir olması için günlük kullanım için motivasyon sunması gerekir. CEEK, Metaverse içinde ve dışında görsel olarak keyifli sosyal deneyimler sunmak için iyi bir konuma sahiptir. VR, müzikal deneyimlere duyusal etkileşim katar. CEEK, toplumun sahip olduğu ve yönettiği kapsayıcı içeriğin yanı sıra her gün tadını çıkarabileceğiniz sosyal alanlar sunmayı amaçlamaktadır.

Sosyal — CEEK sanal mekanları, sosyalleşme ve ağ oluşturma konusunda ortak bir deneyim yaratır. Sesli sohbet eklemek, daha doğal günlük etkileşimi mümkün kılacaktır.

CEEK Yol Haritasını ayrıntılı bir şekilde buradan okuyabilirsiniz.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir