Altcoin HaberleriKriptoKripto HaberleriMetaverse HaberleriTeknik Analiz

Ceek VR Temel ve Analizi, Ceek VR’ın Geleceği ve Hedefi

Google News Abone Ol

Bu yazımızda sizler için Ceek VR‘ın temel analizini yapıp değerlendireceğiz.  Ceek VR nedir? Ceek VR ortaklıkları nelerdir? Ceek VR temel analizi bize neler söylüyor? Nereden alabiliriz? gibi soruları cevaplandırıyor olacağız.

254 6a5469d33d

CEEK VR NEDİR?

H&M, META, Lady Gaga, Apple, Microsoft gibi insanlarla ortaklığı olan CEEK bir metaverse projesidir. Her CEEK Token sahibi, gerçek dünyaca ünlü konserler, ödül gösterileri, teknoloji sohbetleri, hayır amaçlı bağış toplama etkinlikleri, spor etkinlikleri, VR ticareti, sınıfta öğrenim ve çok daha fazlası için sanal gerçeklik alanına katılabiliyor.

PEKİ BU CEEK VR’I NEREDEN ALABİLİRİZ?

Gate.io, MEXC ve PancakeSwap‘ten alabilirsiniz.

Adsiz 10

Ceek VR Teknik Analizi

sicuo

Ceek VR’ın grafiğini incelediğimizde 0.67$ desteğinin üzerinde kalmaya çalışıyor diyebiliriz. Kripto para piyasasına bağlı olarak kesikli çizgilerin orta vadeli alım için uygun olduğunu düşünüyorum. Destek ve direnç seviyelerini grafikte belirttim. 0.82$ seviyesi güçlü bir direnç olarak çalışıyor.

Ceek VR Temel Analizi

Adsiz 11

Market capini, hacmini ve arzını incelemek gerekirse

  • Piyasa Değeri: $504,539,468
  • Anlık Fiyatı: $0.678
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000

Projene sosyal medya hesaplarını aktif bir biçimde kullanıyor.  En çok paylaşım Facebook ve Twitter platformları üzerinden yapılmaktadır. GitHub aktivitesinin bulunmaması, projenin teknik alandaki ilerleyişi hakkında detaylı analiz yapılmasını zorlaştırmaktadır. Destekleyenleri ve ortaklıklarını düşündüğümüzde önünün açık olduğunu söyleyebiliriz. Diğer borsalardaki listelenme haberleri ile fiyatın aksiyonunu takip etmeliyiz diye düşünüyorum.

#CEEKVR

 Bu yazı içerisindeki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Bilgilendirme amaçlıdır.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir