Altcoin HaberleriBlockchain HaberleriKriptoKripto HaberleriNFT Haberleri

CasperLabs, Çin’in Fuzhou şehri için tercih edilen blok zinciri olacak!

Google News Abone Ol

Cuma günü, bir blockchain yazılım firması olan CasperLabs, Çin’in Blockchain tabanlı Hizmet Ağı (BSN) ile bir ortaklık duyurdu. Bir anma işareti olarak NFT şeklinde basılan anlaşma ile Casper Network, bölgedeki kamu ve özel kripto altyapısı geliştirmelerinde kullanılmak üzere Fuzhou Şehir Zincirine tercih edilen blok zinciri olarak eklenecek. “Casper tarafından desteklenen Fuzhou Zinciri.” New York merkezli bir yatırım şirketi olan RockTree Capital, Casper ile Fuzhou şehri arasındaki anlaşmanın öne çıkarılmasında kritik bir rol oynadı.

“Düşük Maliyetli Genel ve Özel Blok Zinciri”

Paydaşlar tarafından söylendiği gibi, ortaklığın ana amacı, BSN’nin Casper’ın ölçeklenebilirliğinden, güvenliğinden ve merkeziyetçiliğinden ve ayrıca gaz ücretlerini ödemek için kripto para birimleri kullanma ihtiyacını ortadan kaldırmak için açık izinli blok zinciri (OPB) protokolünün kullanılmasından faydalanmasını sağlamaktır. 2019’daki lansmanından bu yana BSN, Çin genelinde 120’den fazla halka açık şehir düğümüne genişledi ve şemsiye blok zinciri ağlarında işlemleri yürüten ve işleyen veri merkezleri olarak hizmet verdi.

CasperLabs’ın kurucu ortağı ve CEO’su Mrinal Manohar, gelişme hakkında şunları söyledi:

“Casper ile ortaklık kurarak BSN, Casper’ın ölçeklenebilirliğinden, güvenliğinden ve merkeziyetsizliğinden faydalanıyor. OPB kullanımı, gaz ücretlerini ödemek için kripto para birimlerinin kullanımını ortadan kaldırır. Hepsi bir araya geldiğinde, bu, Fuzhou ve çevresindeki geliştiricilerin daha düşük bir maliyetle genel ve özel blok zinciri uygulamaları oluşturmasını çok daha basit hale getiriyor.”

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir