KriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

Casper (CSPR) Güncel Teknik Analizi, Potansiyeli Nedir?

CSPR nedir? Potansiyeli yüksek mi? Teknik analizi bize neler söylüyor?

Google News Abone Ol

 casper

Casper (CSPR) Nedir?

30 Mart 2021’de ana ağda piyasaya sürülen Casper, Casper CBC spesifikasyonuna dayanan ilk canlı Proof-of-Stake (PoS) blok zinciridir. Casper platformu, blok zinciri teknolojisinin, akıllı sözleşmelerin ve DApp’lerin küresel ölçekte benimsenmesini artırmak için tasarlanmıştır.

Geleceğe hazır mimarisiyle Casper, platformun kullanıcılarının gelişen ihtiyaçlarına göre sürekli olarak geliştirilmesini ve geliştiricilerin maksimum düzeyde erişilebilir olmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Resmi Whitepaper’ına göre Casper, hem kurumsal hem de geliştirici ihtiyaçlarına uyacak şekilde optimize edilmiştir. Casper’ın misyonu, sezgisel, birbirine bağlı hizmetlere yönelik talep her yerde artmaya devam ederken, Web3 için yeni bir çağ başlatmaktır. Casper bunu, benimseme üçlemesini çözerek yapıyor: hepsi aynı blok zinciri protokolü içinde kurumsal düzeyde güvenlik, ölçeklenebilirlik ve merkeziyetsizlik sunuyor.

CSPR 2

Casper’ı Benzersiz Kılan Nedir?

Casper, blockchain teknolojisinin ve Proof-of-Stake (PoS) konsensüs yönteminin benzersiz bir kullanımıdır. Tamamen merkeziyetsiz yaklaşımı nedeniyle ağ, kullanım durumları açısından son derece çok yönlüdür. Sadece bu değil, Casper, yükseltilebilir akıllı sözleşmeler ve işlemler için öngörülebilir gaz ücretleri ile geleceğe hazır bir tasarıma sahiptir. Ek olarak Casper, blok zinciri enerji tüketimi için yeni bir standart getiriyor ve Bitcoin’den %136.000 daha enerji verimlidir.

Yenilikçi Yapıya Göre Düzeltme (CBC) Casper özelliği, ağın dikkate değer bir özelliğidir. Bu spesifikasyon, tüm kurumsal seviyelerde blok zinciri hizmetlerinin hızlı bir şekilde benimsenmesine izin verir. Casper, PoS konsensüsüne güvenerek ölçeklenebilirlik ve veritabanı yönetimi çözümleri sağlar. Casper ve CSPR tokeni, CasperLabs tarafından yıllarca süren araştırmaların sonucudur.

Casper Coinleri (CSPR) Nereden Satın Alınır?

CSPR; Huobi Global, OKEx, Gate.io, Coinlist Pro borsalarından satın alınabilir.

CSPR GÜNCEL TEKNİK ANALİZİ

cspr 1

CASPER (CSPR)’in grafiğini incelediğimizde son 32 gündür düşüşten sonraki yatay hareketine devam ediyor. Bu hareketler hızlı yükseliş ve hızlı düşüşlerden sonra olan normal durumlardır. Bu durumlarda bizim takip etmemiz gereken olay kısa vadeli grafiklerde market yapısını bozan mumlardır. O hareketleri hacim onayıyla yakaladığımızda alt destek veya üstteki dirençleri test etmesini bekleyebiliriz. Grafikte destek ve dirençleri gösterdim önemli gördüğüm fibonacci değerlerini de belirttim. Projesi güzel bir coin, potansiyeli yüksek ve henüz Binance‘de listelenmemiş.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir