Metaverse Haberleri

Cardano’nun Metaverse projesi LONIA geliyor!

Google News Abone Ol

Cardano ağının Metaverse token projesi LONIA çok yakında geliyor. Kripto para borsalarında resmi listelenmeden önce indirimli olarak satın almak isteyen yatırımcılar için ön satış aşamasında olduğu duyuruldu. Bununla birlikte, ön satış aşamasının 5 Temmuz 2022’de başlayacağı ve 45 gün içinde veya toplam satın alma limitine ulaşılmasından sonra sona ereceği açıklandı. LONIA token, 1 ADA’ya karşılık 12 LONIA’lık sabit bir fiyatla halka arz edilecek.

Cardano ekosistemi genişlemeye devam ediyor

Cardalonia ekosisteminin belirteç aracı olan LONIA, stake yapma, yönetim, en iyi stake portföyleri için sıralama faydaları ve otomatik arazi beyaz listeye alma gibi çoklu kullanım özelliklerine sahip olacak. Bununla birlikte Cardalonia, LONIA’yı Metaverse’ün merkezi haline getirerek Cardano NFT sistemini yeniden inşa etmeye çalışıyor.

Cardalonia, Cardano blockchain üzerindeki Metaverse alanında yer alan bir oyna-kazan oyun projesidir. Yeniliği, kullanım kolaylığı, özel ekibi ve diğer benzersiz yönleri sayesinde kripto para dünyasında dikkat çekmeye devam ediyor.

Cardalonia ekosistemi, LONIA token sahiplerinin tokenlerini yıllık yüzde 20’ye (APY) kadar stake edebileceklerini duyurdu. Bununla birlikte Cardalonia’dan Metaverse ADA halindeki NFT’lerin satışı için beyaz listeye otomatik olarak eklenebilecekleri velayetsiz bir stake platformuna sahip olan ilk Cardano metaverse projesidir.

Şu anda projenin staking mevduatı yaklaşık dört milyon LONIA token ve 175 aktif cüzdan içermekte. LONIA token sahipleri, Cardalonia ekosistemini etkileyen yönetim tekliflerine oy verebilir ve stake anahtarları stake sıralamasında göründüğünde elçi olmaya hak kazanabilirler.

Cardano yatırımcıları Cardalonia’nın potansiyeli konusunda iyimser kalmaya devam ediyor. Metaverse alanının büyük bir trend halinde olmasıyla birlikte bu alana Cardano ağından bir ismin katılacak olması ADA yatırımcısını da sevindirdi. Bununla birlikte ADA fiyatları son 24 saatte %2’lik bir düşüş yaşamış durumda. Şu anda 0.45 dolardan işlem gören ADA için son bir haftalık kayıp ise %4 civarında.

Kazanmak için oyna sistemleri, katılımcıları kripto para birimleriyle ödüllendiren bir tür oyun mekanizmasıdır. Bu blockchain destekli oyunlar son yıllarda popülerlik kazanmış durumda ve Sandbox bunların en popülerlerinden biri konumunda. Sandbox ekosistemi, fikir birliği sağlamak için iş kanıtı mekanizmasını kullanan Ethereum blok zincirine dayanmaktadır.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir