Kripto HaberleriAltcoin Haberleri

Cardano (ADA), Vasil testnet çalışmalarının başarılı geçtiğini aktardı

Google News Abone Ol

Cardano fiyatı mevcut yükseliş trendi ile birlikte 0,55 dolar seviyesine doğru ilerlemeye hazırlanıyor. Analistler olumlu bir görünüm ifade ederken Vasil testnet çalışmalarında da başarılı sonuçlar gelmeye devam ediyor. IOG tarafından kısa bir süre önce Vasil hard fork üzerinde ilk kez gerçekleştirilen başarılı testleri detaylandıran haftalık ilerleme güncellemesi paylaşıldı. Bu verilerle birlikte de ADA yatırımcısı heyecanlanmış durumda.

Cardano, Vasil hard fork için testleri başarıyla gerçekleştiriyor

Input Output Global (IOG), Vasil testnet ve devnet üzerinde yürütülen testleri detaylandıran Cardano geliştirme hakkında haftalık güncellemeler yayınlamaya başladı. Node, Ledger ve Consensus ekipleri yaklaşan v.1.35.2 düğüm sürümü üzerinde çalışıyor ve bu sürüm, Vasil için yapılan testler sırasında önceki düğüm sürümlerinde bulunan düzeltmeleri ve hata düzeltmelerini beraberinde getiriyor. Ayrıca geliştirme ekibi, yeni maliyet modelleriyle defter birlikte çalışabilirliğini geliştirmek için çalıştığını dile getirdi. Ekip, şu anda ağda işlemleri test etmek ve geliştirmek için çalışıyor. Tüm bunların sonucunda da Vasil testnet ve devnet üzerinde yapılan tüm testler başarılı oldu ve bir hard fork yolda görünüyor.

cardano vasil testnet güncellemesi

Cardano, yeni bir dönüm noktasına ulaştı

Cardano topluluğu için yeni bir dönüm noktasına ulaşıldığı aktarıldı. Bu dönüm noktası ise, blok zincirinin toplam 1.760 gündür sorunsuz ve kesintisiz çalışıyor olması olarak açıklanmış durumda. Cardano, Haziran 2022 itibariyle en yüksek GitHub geliştirme projelerinden biri olan ve 350 geliştirme ile tüm sektördeki en aktif olarak geliştirilen blok zincirlerinden biri konumunda. Cardano blok zincirinin bu yüksek gelişme hızı, altcoin ağının popülaritesi ve sosyal hakimiyeti ile de ilgili. Cardano, Ethereum ekosisteminden gelen geliştiriciler için daha hızlı işlem yapma ile ucuz ve verimli bir alternatif sunuyor. Bu da geliştiriciler için projelerini Cardano ağı üzerine taşımalarına ilişkin güzel bir sebep vermekte. Bu durum aynı zamanda kripto ekosistemindeki NFT ve dApp geliştiricileri için de onu kazançlı bir seçenek haline getiriyor.

Cardano’nun 0,55 dolara kadar ulaşacağı tahmin ediliyor

Yaşanan son başarılı testlerin ardından, Cardano’nun fiyat trendi yükselmeye başladı ve altcoin projesinin mevcut yükseliş trendinde 0,55 dolara kadar yükseleceği tahmin ediliyor. Son zamanlarda Cardano güçlü bir potansiyele sahip ve popüler altcoin birimi son birkaç haftadaki kayıplarını bu potansiyel ile tamamen silebilir.

Haber yayın saatleri itibariyle Cardano ağının yerel token projesi ADA 0,52 dolarlık bir noktadan işlem görüyor. Son 24 saatte %8’e yakın bir artışın hedefi olan başarılı isimde gözler şimdi 0,55 dolarda.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir