KriptoTüm Teknik Analizler

Cardano (ADA) Teknik Analizi: Adam Eve Formasyonu! Yükseliş Geliyor mu?

Cardano tam olarak bir aydır yavaş yavaş yükselirken oluşturduğu formasyon yatırımcıların dikkatini çekti.

Google News Abone Ol

ADA/USDT GÜNCEL TEKNİK ANALİZİ

Adsiz 1

Cardano’yu 8 saatlik grafikte incelediğimizde oluşturmuş olduğu Adam Eve formasyonunun başlangıcı aynı zamanda güzel bir direnç bölgesi. ADA eğer bu bölgeyi kırarsa ile anlık %4-%5’lik artış yakalayabilir. 1.004$ bölgesi direnç olarak çalışıyor. 0.916$ desteğine kadar bir geri çekilme yaşaması da senaryolar dahilinde. 0.863$  bölgesini kaybetmesi ise sıkıntılar doğurabilir. 1.079$ – 1.115$ bölgesinden tepki yemesi ve oradan retest vermesi bullish bir görüntü yaracaktır.

Adam Eve (Adem Havva) Formasyonu Nedir?

adameve

Adam: Hacimli sert ve yükselişlerin gerçekleştiği üçgenimsi bir yapı oluşturan bölgedir. Eve ise düşük hacimli naif bir düşüş gerçekleşmektedir. Bu düşük hacimli düşüş ve yükselişlerin oluşturduğu çanağımsı yapıya ise Eve denir. Alım bölgesi olarak ya direnç bölgesinin kırılımı ya da Adam bölgesindeki destek seviyeleri kullanılır.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir