Teknik AnalizCardano Teknik Analiz

Cardano (ADA) teknik analiz: Güçlü yükseliş beklentisi!

Google News Abone Ol

Vasil hard fork’un kademeli olarak gecikmelerine rağmen Cardano fiyatı bir toparlanmaya hazırlanıyor gibi durmakta. Popüler altcoin projesinin son dönemlerdeki güçlü potansiyeli fark edildi ve önceki direncin 0,55 dolarda kırılması öngörülüyor.

Cardano fiyatı yükselişe hazır mı?

Cardano fiyatı, FOMC duyurusunun ardından 26 Temmuz’un dip seviyesi olan 0.45 dolardan toparlandı. Ethereum katil olarak bilinen akıllı sözleşme zinciri kırılmak üzere ve iddialara göre %40’lık bir artışla 0,72 dolara doğru güçlü bir yükseliş sergileyebilir. Analistler, altcoinin yükseliş trendine devam edeceğine ve önceki direncin 0,55 dolardan kırılmasının Cardano’nun güçlü hareketini onaylayacağına inanmakta. Cardano için bir yükseliş trendinin yakın olduğuna inanan Rektcapital verilerine göre, azalan takozun kırılması yükseliş işareti olarak görülebilir.

cardano ada teknik analiz

Verilere bakıldığında Cardano’nun fiyatı 0,72 dolara kadar çıkabilir duruyor. Yatırımcıları heyecanlandırmaya yeten bu güçlü senaryo, Cardano zincirindeki akıllı sözleşmelerin sayısındaki artış ve zincirdeki aktivitedeki artış ile birlikte olumlu ve güçlü bir veri olarak karşımıza çıkmakta.

Rektcapital’in Cardano için hedefleri 0,51 dolar, 0,72 dolar. 0,96 dolar ve 1,45 dolar olarak sıralanıyor. İlk hedef, Cardano’nun mevcut fiyatının %40 üzerinde olan 0,72 dolar seviyesi olarak belirlendi. Cardano’nun fiyatı 0,33 doların altına düşerse, Rektcapital’in yükseliş tezi geçersiz hale gelecek ve ADA’nın fiyatı daha fazla düşüş riski altında yatırımcısını korkutacaktır.

Vasil hard fork için son durum ne?

Input Output Global (IOG) CEO’su Charles Hoskinson, yaptığı açıklamalarda işlerin doğru yönde ilerlediğine inandığını aktardı. Vasil hard fork, kullanıcılar için sorunsuz bir geçiş sağlamak için birkaç hafta ertelenmişti. Yapılan açıklamalara göre yapılan bu ertelemelerin yenisi olmayacak.

Hoskinson, sabırsızlıkla güncellemeyi bekleyen ADA sahiplerine açıklama yaptı ve yeni sorunlar ortaya çıkmadıkça daha fazla gecikme beklemediğini açıkladı. Geliştiricilerin önceki testlerde tespit ettiği sorunlar, üretim sürecinde geç ortaya çıktığı için ekibi şaşırtmıştı. Bu yüzden geliştiriciler alternatif bir yol izlediler ve daha sağlam bir geçiş hedefleyerek hard fork’u ertelediler.

Vasil hard fork, Cardano ağı için bir “oyun değiştirici” olarak gösterildi ve bu da onu akıllı sözleşme geliştiricileri için daha da çekici hale getirdi. Bu yüzden de birçok kişi şu anda ağdaki bu geliştirmeyi bekleyerek umutlarını büyütüyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir