Teknik AnalizCardano Teknik Analiz

Cardano (ADA) teknik analiz: ADA’nın değeri artabilir!

Google News Abone Ol

İsviçre merkezli bir dijital banka şirketi olan Sygnum, Ethereum ve diğer altcoinlerin yanı sıra Cardano hisseleri sunduğunu ve kullanıcıların ADA hisselerinden faiz kazanmalarına izin verdiğini açıkladı. Kripto güvenlik şirketi Ledger ise, cüzdanlarında 100 Cardano token için destek vereceğini duyurdu ve bu da sahipleri arasında güçlü bir duyarlılık yarattı. Bu gibi olumlu haberlerle birlikte de ADA değerinin artabileceği düşünülüyor.

Sygnum, Cardano’yu banka düzeyindeki staking programına ekledi

Sygnum, banka düzeyindeki stake uygulamasını Cardano’yu da içerecek şekilde genişlettiğini duyurdu. Banka müşterileri artık piyasa değeri ile sekizinci en büyük kripto para birimini kolayca ve güvenli bir şekilde tutabilecek ve Sygnum’un kurumsal düzeydeki bankacılık platformu aracılığıyla güvenli bir şekilde depolayabilecek.

Müşteriler, Ethereum 2.0 (ETH), Internet Computer (ICP) ve Tezos (XTZ) gibi diğer önde gelen stake doğrulama protokollerini içeren Sygnum Cardano staking yoluyla staking ödülleri üretme hakkına sahip oldular. Sygnum, üçüncü nesil blockchain platformu zincirine kanıta dayalı güncellemeler uyguladığı için dikkatli ve kapsamlı hakemli süreçleri için Cardano’yu seçtiğını açıkladı.

Ledger Live şu anda 100 Cardano varlığını destekleyecek

Kripto para güvenlik geliştiricisi Ledger Live, platformuna 100 Cardano varlığının eklendiğini duyurdu. Ledger Live’ın hali hazırda 4 milyondan fazla kullanıcısı bulunmakta ve Cardano varlıkları için desteğin genişletilmesi, blockchain ağı için güçlü bir vizyona işaret etmekte.

Cardano fiyatı %40’lık bir ralli için hazırlanıyor!

cardano ada teknik analiz

Bir kripto analisti ve yatırımcısı olan RektCapital, azalan bir kama fiyat modeli sayesinde Cardano’nın fiyatında bir kırılma tespit ettiğini aktardı. Cardano’nun %40’lık bir fiyat artışı gerçekleşmeden önce 2017 ortasındaki direnci olan 0,515 doları kurtarması gerekiyor. Bu şartın başarılı olması durumunda analist, Cardano için 0,720 dolarlık nihai bir hedef belirleneceğini aktardı.

Cardano için son günlerde arka arkaya yaşanan olaylar ağdaki yatırımcıları sevindirmiş durumda. Buna ek olarak, son 24 saatlik süreç dünyada süregelen karışıklıklar nedeniyle düşüşle devam ediyor. Bunun ana nedeninin Çin, Tayvan ve ABD üçgeni arasında yaşanan gerginlikler olduğu düşünülüyor. Kısa bir süre önce Tayvan’a ziyarete giden bir ABD’li yetkili nedeniyle Çin’de askeri tatbikatlar ve güç gösterileri başladı. Bu durum da yatırımcılar arasında kargaşaya neden olurken piyasalarda bir süre aşağı yönlü seyir takip edilebilir.

CoinMarketCap verilerine göre ADA fiyatı 0,50 dolardan işlem görüyor. Dünden bu yana %4 değer kaybeden popüler altcoin projesinde işlem hacmiyse %13 düşüşle 697 milyon dolar civarında.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir