Teknik AnalizCardano Teknik Analiz

Cardano (ADA) için Vasil hard fork öncesi piyasalarda son durum ne?

Google News Abone Ol

Cardano Input Output HongKong’un geliştiricileri, Vasil hard fork üzerinde kaydedilen ilerleme ve Hydra iyileştirmeleri hakkında yeni bir güncelleme paylaştı. Buna rağmen analizler, Cardano (ADA) hakkında düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor.

Cardano geliştiricileri yeni bir güncelleme yayınladı

Cardano’nun Input Output HongKong (IOHK) geliştiricileri , 10 Haziran 2022’de yeni bir geliştirme güncellemesi yayınladı. Geliştiriciler, Hydra ve Vasil hard fork için kaydedilen ilerleme hakkında çeşitli yorumlar yaptılar.

Düğüm (node), defter ve fikir birliği ekipleri büyük Vasil hard fork etkinliğine hazırlanmaya devam etti ve tüm ekiplerin operasyonel odak noktası, birleştirici olayı verimli ve sorunsuz bir şekilde sunmak üzerine birleşmiş durumda. Düğümlerin ve diğer bileşenlerin Vasil için uyumlu olmasını sağlamak için entegrasyon programları üzerinde çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor. Ekipler, devam eden kapsamlı test programında belirlenen kalan sorunları ele almaya devam edecek. Bununla birlikte de Vasil hard fork güncellemesinin bir an önce sorunsuz bir şekilde hayata geçirilmesi planlanıyor.

Cardano (ADA) ağ ekibi şu anda tasarım aşamasında çalışıyor ve Vasil geliştirilmesiyle ilgili diğer sorunları çözüyor. Hydra ekibi de, bütün gücüyle doğrulayıcılarla ilgili sorunlar üzerinde çalışmakta.

Charles Hoskinson, DeFi projesinin büyümesi için ayı piyasasının daha iyi olduğunu söyledi

Cardano’nun kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson, kısa süre önce topluluğa devam eden ayı piyasasının DeFi büyümesi için daha iyi olduğunu söyledi. Hoskinson’un bu konu hakkındaki sözleriyse şu şekilde alıntılar:

Şahsen, sanırım şu ana dek altı ayı piyasasından geçtim. Ve her zaman büyük gelişmeler ve akıllı sözleşme devriminin geldiği yer burasıdır. Pek çok DeFi devriminin geldiği yer burasıdır.

Hoskinson, günümüzün ayı piyasasında birlikte çalışabilirliği geliştirmeye daha fazla önem verildiğini söylüyor. Bu sözleri toplulukta bazı kesimlerce tepki çekse de Hoskinson’un her zaman uzun vadeli düşünceler ve geliştirmeler üzerine konuştuğunu hatırlatmak gerek. Ünlü ismin geriye kalan sözleriyse şu şekilde oldu:

Ayı piyasaları, [birlikte çalışabilirlik protokollerindeki yönetim ve iyileştirmeler] için mükemmel bir zamandır çünkü herkes işe çok daha fazla odaklanmıştır ve çok daha fazla işbirlikçi olma eğilimindedirler.

Cardano (ADA) fiyatı tehlikede

Ünlü bir kripto para analisti olan Christopher Lewis, Cardano’nun fiyat trendini değerlendirdi ve 50 günlük EMA’nın önemli ölçüde daha düşük değer baskısı sunduğunu keşfetti. Bu nedenle de ADA fiyatının tehlikede olduğu belirtiliyor. Cardano fiyatı 50 günlük EMA’yı geçer geçmez kısa vadeli bir düşüş trendi hakim olacaktır.

cardano ada fiyat analizi 11 haziran

Cardano’nun fiyatı 0.60 doların altına düşerse 0.40 dolarlık bir sonraki büyük desteğe kadar gerileme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. Şu andaysa 0.58 dolarlık kritik bir noktadan işlem gören popüler altcoin projesinde son 24 saatlik süreç %5’i aşan bir düşüşle geçti. Sözünü ettiğimiz 0.60 dolarlık önemli bölgenin hemen altında olsak da RSI değerlerinin büyük bir baskı için yeterli olmadığı görülüyor. Yine de ABD TÜFE verileri ve devam eden genel enflasyon oranlarıyla birlikte önümüzdeki günlerde kripto para piyasalarında dikkatli olmak en sağlıklısı olacaktır.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir