Altcoin HaberleriBlockchain HaberleriEthereum HaberleriKriptoKripto Haberleri

Bybit, BitDAO’ya 134 milyon dolar bağışladı ve Arbitrum’u entegre etti!

Google News Abone Ol

Şirket, Twitter üzerinden BitDAO Hazinesine Ether (ETH), Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) şeklinde 134 milyon dolarlık katkısını duyurduktan ve Ethereum katman-2 çözümü Arbitrum entegrasyonunun tamamlanmasından sonra kripto türev borsası Bybit ile ilgili haberler Perşembe günü iki katına çıktı.

Şu anda BitDAO en büyük merkeziyetsiz hazinelerden birine sahip ve yakın zamanda zkSync üzerinde daha fazla inşa etmek ve Ethereum’u ölçeklendirmek için 200 milyon dolarlık bir zkDAO‘yu finanse etti. Bybit’in yatırımı, DeFi projelerine öncülük etmek ve desteklemek için BitDAO’ya duyduğu güvenin kanıtıdır. Bybit, Peter Thiel, Founders Fund, Pantera, Dragonfly ve Spartan gibi diğer destekçilere katılıyor.

Entegrasyon ile gelen daha düşük gaz ücretleri!

Bybit’in Arbitrum ile entegrasyonu, kullanıcıların Arbitrum ağında ETH, USDT ve USDC yatırmalarına ve çekmelerine olanak tanıyacak. Diğer faydalar arasında Ethereum’un ana ağındakinden daha düşük gaz ücretleri, hızlı verim ve Arbitrum’un iyimser toplamaları nedeniyle daha düşük gecikme sayılabilir.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, firmasının Arbitrum’un “merkezi olmayan, geliştirici dostu ve geniş ekosistem desteği” sayesinde “bir sonraki seviye ürün ve hizmetleri” sunabildiğini söyledi.

Ethereum katman-2 ölçekleme çözümü, Ethereum ana ağının tıkanıklığını gidermek için geliştirildi. DeFi Llama’ya göre Arbitrum’un şu anki toplam kilitli değeri veya TVL değeri 1,54 milyar dolar.

Bybit ayrıca yakın zamanda, müşterilere kişisel cüzdan adreslerini bağlamak zorunda kalmak yerine NFT’leri takas etmek için Bybit hesaplarını kullanma seçeneği verecek olan kendi NFT pazarını başlattı.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir