Metaverse Haberleri

Bu Metaverse coin projesi bir ayda 3 kat değer kazandı!

Google News Abone Ol

Son aylarda enflasyon, açıklanan mali kararlar ve piyasalarda bazı dev şirketlerin batması derken kripto para piyasaları oldukça zor bir dönemden geçiyor. Özellikle de listenin üst sıralarında birçok popüler coin projesi büyük zararlara uğramış durumda. Ancak gözleri biraz daha listenin alt kısımlarına çevirdiğimizde nispeten daha yeşil grafikler görmek mümkün. Bunlardan biri de sadece bir ayda %326 değer kazanan Metaverse coin projesi Monavale (MONA) oldu.

Monavale (MONA) Uçuşta!

Son bir aylık süreçte yaptığı çıkışlarla yatırımcısına büyük bir kazanç sunmayı başaran Monavale (MONA) adeta uçuyor. Değerini kısa sürede %300’ten fazla büyüten Metaverse coin projesinde işler iyi gidiyor gibi durmakta.

İlk olarak Ekim 2020 tarihinde başlatılan bir proje olan Monavale, son günlerde oldukça popüler. Web3 ve özellikle Metaverse ve NFT alanında önemli atılımların yapıldığı projede bu durum yatırımcıların da ilgisini çekti. Bunun sonucunda da bir ay gibi kısa bir sürede değerine değer katmayı başardığını görüyoruz. Bunu özellikle de Bitcoin ve Ethereum gibi devlerin değer kaybettiği bir zaman aralığında yapması MONA için daha faydalı oldu. Bir şekilde yatırımcısının güvenini kazan altcoin projesinin değeriyse 1,097 dolar olarak ölçülüyor.

mona metaverse coin

CoinMarketCap verilerine göre Monavale üzerindeki artış grafiklerde de rahat bir şekilde görülebiliyor. Sınırlı arzı nedeniyle birim olarak büyük bir değere sahip olan MONA, bu yüzden yatırımcıların ilgisini çekebilmekte. Özellikle son aylarda patlak veren NFT akımıyla birlikte projeye olan ilginin daha da arttığı görülüyor. Yatırımcı ve cüzdan sayısında bu süreçte önemli bir artışın görüldüğü Monavale için  ilerleyen süreçte daha büyük değerler görülebilir.

Şu anda yatırımcıların Monavale (MONA) satın alabilmesi için oldukça kısıtlı bir pazar imkanı bulunuyor. ABD’nin önde gelen borsalarından Coinbase, kullanıcıları için MONA satın alma imkanı sunuyor olsa da bunun dışında bir merkezi borsadan söz konusu token birimini satın almak şu an için mümkün değil. Yatırımcılar da bu nedenle ilerleyen günlerde yeni borsaların da MONA’yı kullanıcılarına açacağını düşünüyorlar. Bahsi geçen borsaların başında da Binance gelirken, olası bir listelemenin MONA üzerinde oldukça büyük etkileri olabileceği konuşulmakta. Böyle bir durumda yatırımcıların Monavale için düşündükleri yatırım getirisi listelemenin ilk günleri için en az %200 civarında.

Haber yayın saatleri itibariyle Monavale (MONA), genel kripto para ticaret hacmine göre 701. sırada bulunuyor. Son günlerde yaşadığı ani yükselişlerle basamakları hızlı bir şekilde tırmanan Metaverse coin projesinde takibe değer atılımlar görülebilir.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir