Altcoin HaberleriKriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

Bu Düşüşte Değerlendirilebilecek Altcoinler!

Google News Abone Ol

1-) SXP (Swipe)

SXP analizini daha önce atmıştık, en alt desteğini test etmiş ve üstünde kalmaya çalışıyor. Güzel haberlerin de etkisiyle buradan daha da yükselmesi olası olan coinlerden biri. Direnç bölgesinde kar satışları yapılarak ilerlenebilir. Tekrardan kendini 1.791$ üstüne atabilirse yeterli pozitif görünüme sahip olur diyebiliriz.

sxp

2-) SRM (Serum)
srm

SRM günlerdir baskılanıyor diye düşünüyorum. Kendini unutturdu desek yalan olmaz. Bu düşüşle birlikte 3.281$ altındaki kutu desteğinden tepki aldı. Oradan aldığı tepkiyle orta vadede güzel yerlere gelmeli diye düşünüyorum. Altına sarktığı takdirde biraz kötü duruma düşer diye düşünüyorum. 6.8-6.9$ bölgesindeki direncin kuvvetli bir direnç olabileceğini düşünüyorum.

3-)FTT (FTX TOKEN)

ftt

FTT ise 44$ direncinden güzel red yemiş. Geçmişten gelen HH (37$) desteğine tutunmaya çalışıyor. 33$ altına düşmediği sürece değerlendirilebilir. Önemli yerler grafikte belirtilmiş halde. Yakın zamanda güzel bir haberi var ayrıca ön satış için de kullanılabilen FTT güzel fiyatlanabilir diye düşünüyorum.

 

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir