KriptoKripto HaberleriNFT Haberleri

Patlamaya Hazır Yeni Bir NFT Projesi! Brainft’s Whitelistine Nasıl Katılınır?

Brainft's düşük arzı ve düşük whitelist fiyatı ile bizlere sunulacak olan bir NFT koleksiyonudur. 3,333 parçadan oluşmaktadır.

Google News Abone Ol

Brainft’s Nedir?

Henüz bizlere çok yeni tanıtılan Brainft’s whitelist aşamasının bitmesi ile birlikte bizlere sunulacak. 3,333 parçadan oluşan koleksiyon Avalanche ağında çıkacak olup Play to earn konseptine sahip olacak. Henüz proje çok yeni olduğu için proje için belli görevler yaparak whitelist kazanmak oldukça kolay. 3,333 gibi az bir sayıda çıkacak koleksiyon için belirlenen whitelist fiyatı ise 3 Avax. Avax şuan 82 dolar seviyesinde işlem gördüğünden bir NFT için vermeniz gereken fiyat anlık olarak 246 dolara tekabül ediyor. Koleksiyondaki parça sayısının çok fazla olmayışı ve koleksiyonun güçlü bir oyun altyapısına sahip olup güzel bir ekibe sahip olması bu fiyatın çok daha ilerilere gideceğine dair bizlere işaretler vermiyor değil.

 

b16

 

Play to earn konseptine sahip olacak oyunun bizlere sunduğu şeyleri proje ekibi sitesinde şu şekilde açıklıyor:

Milyonlarca yıldır dünyayı bugünkü haline getiren dahiler! Galileo’dan Albert Einstein’a, Nikola Tesla’dan Satoshi Nagamoto’ya kadar bilim ve ideallerin kahraman beyinleri. İnandıklarının peşinden gittiler. Çoğu zaman deli olarak damgalandılar. Belki de yolculukları sırasında ciddi riskler aldılar. Ve belki de bazen çok emin oldukları bilim ve sanatın içinde kayboldular. Ama günün sonunda, ilkel dünyanın bugünkü haline dönüşmesine katkıda bulundular. Ve bir sonraki adımı atması için insanlığa rehberlik ettiler.

Şimdi;

Hepimizin ilham aldığı bu beyinlerle kendi hikayeni yaratma şansını elde ediyorsun. BraiNFT ile oyun oynayarak kendi dehanızı açığa çıkarabileceğinizi biliyor muydunuz? Oyuna kendi NFT karakterinizle girin, potansiyelinizi ortaya çıkarın ve oyuncu olmaktan oyunu kuran beyin olmaya geçin.

Geçmişte bize rehberlik eden en eşsiz beyinler şimdi NFT dünyasında, BraiNFTs koleksiyonunda:

Kendi hayalini gerçekleştirmek isteyen herkese ikinci bir şans vermek için buradalar…

Miras ve fırsatın ürünü BraiNFT olarak adlandırılıyor ve (TBA) açık artırmaya çıkıyor.

Ve:

Kimin deli kimin zeki olduğunu zaman gösterecek!

 

Brainft Whitelist Almak İçin Ne Yapmalıyız?

 

b11    b12

Discord adresine buraya tıklayarak ulaştıktan sonra soldaki resimde gördüğümüz gibi verify kanalına girdikten sonra okla gösterdiğim emojiye tıklayarak hesabınızın doğrulamasını yapıp Discord adresine erişim sağlayabilirsiniz. Whitelist kazanmak için;

b13

Burada yazdığı gibi Discord serverinde 7. Seviyeye ulaşmanız gerekiyor 7. seviyeye ulaşmak için Discord kanallarında aktif olmanız,rutin olarak yazı yazmanız ses kanallarına girmeniz gibi popülariteyi arttırmayı sağlayacak ve serverin boş kalmamasını sağlayacak şeyler yapmanız gerekiyor. 7. Seviyeye ulaşmak dışında bir diğer koşul ise Discord serveri üzerine 7 kişiyi davet ederek projeyi duyan kullanıcı sayısını arttırmanız. Bu iki koşulu sağladığınız takdirde 500 kişi olarak belirlenen whitelist kontenjanına girerek 3 Avax ile alım yapabileceksiniz. Bu iki koşul dışında eğer proje geliştiricileri tarafından beğenilecek bir fan-art yaparsanız da whitelist kazanmanız mümkün.

b14

Whitelist kazanmış bir fan-art

 

Henüz projenin çok yeni olması ile beraber 500 kişilik Whitelist’in henüz %10 gibi çok düşük bir kısmı dolmuş bulunmakta. Projenin whitelist kısmının ne kadar dolduğunu, kaç üyeye sahip olduğunu, ne zaman başlayacağını Discord serveri üzerinden aşağıdaki kısımdan bulabilirsiniz.

b15

Proje için whitelist kazanmanın bir başka yolu ne kadar şans oranı oldukça fazla devreye girse de yapılan çekilişlerine katılmak. Twitter adreslerinde şuan  12 Şubat’a kadar her gün 2 adet NFT whitelisti veriyorlar. Twitter adreslerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Projenin sosyal medya hesaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Twitter adresi

Web sitesi

 

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir