NFT Haberleri

Bored Ape Yaratıcısından Yeni Bir Proje: Otherside

Bored Apes Yacht Club (BAYC) koleksiyonunun yaratıcıları Yuga Labs, ApeCoin'in ardından hız kesmeden yeni projeler tanıtmaya devam ediyor. Yuga Labs, Nisan ayında çıkacak olan Otherside adlı yeni projesinin lansmanını yaptı.

Google News Abone Ol

Yeni Bir Proje

Son dönemde pek çok çalışmaya imza atan Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun yaratıcısı Yuga Labs, kendi kripto para birimi ApeCoin’i piyasaya sürmesinin ardından hız kesmeden yeni projelerini duyurmaya devam ediyor.

Yuga Labs, Otherside adlı yeni projesinin tanıtım reklamını resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

 

  Nisan’da Diğer Tarafta görüşürüz. ApeCoin tarafından desteklenmektedir.

Reklam, Otherside projesinin ne olduğunu açıkça belirtmiyor, ancak Otherside’ın kültür, oyun ve ticaret üzerine odaklanacağı tahmin ediliyor. Ancak Yuga Labs’ın farklı popüler NFT türleriyle uyumlu oyun merkezli bir sanal dünya üzerinde çalıştığı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir: Ukrayna’nın en büyük bankası, Grivna ile Bitcoin alımlarını durdurdu!

Yayımlanan reklamda Mutant Apes, CryptoPunks ve Meebits gibi NFT koleksiyonlarından örnekler yer alıyor. CryptoPunks ve Meebits’in yaratıcıları Yuga Labs ile Larva Labs arasındaki satın alma anlaşmasının fragmanın merkezinde yer alıyor.

Projenin nasıl bir yol haritası izleyeceğini ve başarılı olup olamayacağımı önümüzdeki günlerde birlikte göreceğiz.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir