NFT Haberleri

Bored Ape Yacht Club’tan Rolling Stone ile önemli işbirliği

Google News Abone Ol

Bored Ape Yacht Club, Ape Fest 2022 sırasında Rolling Stone ile ikinci bir işbirliği yapacağını duyurdu. Sınırlı sayıdaki Rolling Stone koleksiyonlarında fiziksel sanat baskılarının yanı sıra iki 1/1 BAYC ve MAYC NFT de yer alacak.

İlk BAYC x Rolling Stone NFT ve sanat baskıları, NFT topluluğundan büyük ilgi gördü. Her iki platform da şimdiki projelerinde başka bir başarılı açık artırma ve satış için aynı düzeyde ilgi görmeyi umuyor.

BAYC ve Rolling Stone NFT girişimi

Bored Ape Yacht Club ve Rolling Stone, Ape Fest 2022’nin ilk gününde sınırlı sayıda üretilen NFT’ler için ikinci işbirliğini duyurdu. Hem 1/1 BAYC hem de MAYC NFT 22 Haziran’da saat 9:00 ET saatlerinde açık artırmaya çıkacak. Konu hakkında BAYC tarafından yapılan bir duyuru ise şu şekilde oldu:

“Günaydın maymunlar, ApeFest’in ilk gecesi için çok heyecanlıyız. Başlangıç ​​olarak, iki 1/1 NFT (bir BAYC ve bir MAYC) için @RollingStone ile tekrar birlikte çalıştığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz.”

Ayrıca, NFT müzayedesine, her tasarımın koleksiyoner sanat baskılarının 4 saatlik satışı eşlik edecek. Sanatsal baskılar ApeCoin (APE) ile 100 dolar karşılığında satın alınabilecek. Satışa başlamak için linkler Twitter üzerinden paylaşılacak. Ancak, BAYC ve MAYC NFT ve sanat baskıları ile ilgili ayrıntılar henüz Yuga Labs veya Rolling Stone’da yayınlanmadı.

İlk BAYC x Rolling Stone sınırlı sayıda fiziksel dergi kapak baskıları ve 1/1 BAYC ve MAYC NFT’leri, NFT topluluğundan büyük ilgi görmüş ve geçen yıl Kasım ayında düzenlenen Ape Fest’te hızla satılmıştı.

BAYC ve MAYC 1/1 NFT o kadar popüler hale geldi ki, NFT ürünleri büyük ETH miktarları karşılığında ünlü koleksiyoncular tarafından satın alındı.

ApeCoin’in (APE) bir günde %20 arttı

ApeCoin’in (APE) fiyatı duyurunun yapılmasının ardından neredeyse %20 artış yaşadı, bu da işlem hacmindeki %40’lık bir artışla desteklenmiş durumda. Haberimizin hazırlandığı sıralarda APE, 4,54 dolardan işlem görüyor. Bu değer de, kullanıcıların bu yeni sergiden ürün satın almak ve toplamak için yaklaşık 25 APE’ye ihtiyacı olduğu anlamına gelmekte.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir