Kripto HaberleriTeknik Analiz

Boğa Sezonuna damga vurabilecek 3 Altcoin

Google News Abone Ol

Kripto para piyasasında son altı aydır düşüş trendi var. Dünyadaki gelişmeler birçok piyasayı olumsuz etkiledi. Bu düşüşlerden altcoinlerde nasibini almış durumda. Kasım ayında gördükleri zirvelerin epey altında fiyatlanıyorlar. Uzun dönemli düşünen yatırımcılar için piyasada alım fırsatları mevcut. Boğa sezonuna damga vuracak olan, 3 altcoin ve giriş seviyeleri!

NASDAQ ve S&P 500 gibi ABD borsalarında ve Bitcoinde toparlanma sinyalleri oluşmaya başlamadan bütün sermaye ile yatırım yapılmaması gerekiyor. Özellikle, kısa vadeli yatırımcılar destek ve dirençlere riayet ederek işlemlerini açmalıdırlar. Uzun vadeli yatırımcılar için ise fiyatlar, boğa sezonu öncesinde, çok makul seviyede. Şimdi gelelim bu 3 altcoin ve giriş seviyeleri hakkında bilgiler vermeye.

boğa sezonu

MATIC Katman 2 çözümlemesi

Ethereum ekosisteminde, Layer-2 ölçeklendirme platformudur. MATIC ekosistemi içeresinde, geçtiğimiz ralliye damga vurmuş BLOK gibi metaverse projeleri de mevcuttur. Ethereum ağının fee sorunu çözümüne yardımcı olan MATIC, işgal ettiği alan neticesiyle temel anlamda güçlü bir projedir. Son rallide 3$ seviyesine ulaşmış bir proje olan MATIC, gelecekte çok daha yüksek fiyatlara ulaşabilir.

Yatırımcıların vade anlayışına göre giriş seviyeleri;

  • Uzun vadeli yatırımcılar için; 0.60$ seviyeleri alım için gayet uygun. 0.47$ ve 0.30$ seviyeleri de alım yapılması için önemli destek seviyeleridir.
  • Kısa vadeli yatırımcılar için; 0.60$ seviyesi önemli bir destek alanı gibi gözüküyor. 0.70$ seviyesinde önemli bir direnç göze çarpıyor. Fakat, bu direnç seviyesi kırılabilirse 1$ seviyesine kadar hızlı bir yükseliş sergileyebilir.

Zilliqa (ZIL) hızın adresi

Zilliqa, Layer-1 platformudur. Yani bir Blockchain projesidir. Saniye başına binlerce işlem gerçekleştirebilen ZIL, mevcut Blockchain teknolojileri arasında adından, hızlı işlem kapasitesiyle söz ettirmiştir. Alameti farikası, seri ve hızlı olmasıdır. ZIL, şu an için 0.051$ seviyelerinden işlem görüyor.

Yatırımcıların vade anlayışına göre giriş seviyeleri;

  • Uzun vadeli yatırımcılar için; 0.050$ seviyelerinden alım yapılabilir. 0.030 seviyesi ise alım yapılması için çok önemli bir destek seviyesidir.
  • Kısa vadeli yatırımcılar için; 0.037$ seviyesi giriş için gayet uygun bir alım bölgesidir. 0.061$ seviyesi ise güçlü bir direnç olabilecek bir bölgedir. Bu direncin üzerindeki ikinci direnç bölgesi ise 0.084$ bölgesidir.

XCAD Network yeni dönem DeFi

XCAD, piyasaya yeni çıkmış bebek bir projedir. Fakat, sahip oldukları fikir, oldukça özgündür. XCAD, Youtube platformunda içerik oluşturanlara ve onların takipçilerine yönelik olarak kendi içlerinde bir ekonomi yaratabilmeleri için DeFi hizmeti veriyor.

XCAD, şu an için 3.50$ seviyelerinden işlem görüyor. Yatırımcıların vade anlayışına göre giriş seviyeleri;

  • Uzun vadeli yatırımcılar için; anlık fiyatı biraz yüksek gözüküyor. Her ne kadar fikirleri iyi olsa da bu kırılgan piyasada, fiyatı, düşme eğilimi gösterebilir. 2.40$ seviyesi alım için ilk destek seviyesidir. Eğer, 2.40$ desteğine gelir de burada tutunamazsa, 1.62$ ve 0.92$ seviyeleri uzun vade alımları için güzel destek seviyeleridir.
  • Kısa vadeli yatırımcılar için; 2.40$ seviyesi giriş yapmak için ideal bir bölge gibi gözüküyor. 4.15$ seviyesinde ise önemli bir dirence sahiptir.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir