Teknik Analiz

Bloktopia (BLOK) Analiz: Yatırımcıları neler bekliyor?

Google News Abone Ol

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru yaptığı büyük çıkışlarla adından sıkça söz ettiren Bloktopia (BLOK) projesinde işler bir süredir iyiye gitmiyor. Haftalardır arka arkaya yatırımcısına haftalık kırmızı mumla piyasaları kapattıran projede önümüzdeki günlerde bir çıkış trendi yakalanması bekleniyor. Bunun için birkaç önemli direnç noktasını kırması gereken BLOK için artan ticaret hacimleri bunun bir işareti olabilir.

Bloktopia (BLOK) için son 24 saatlik süreçte işlem hacminde %62 oranında bir artış oldu. Bununla birlikte 1,78 milyon dolarlık bir işlem hacmine ulaşan popüler altcoin projesinde gün içerisinde 0.003225 dolarlık noktaya kadar ulaşıldı.

Bloktopia (BLOK) önemli seviyelerle karşı karşıya

Son günlerde önemli bir ayı piyasası etkisi altında ezilen Bloktopia (BLOK) önemli seviyelerle karşı karşıya kalmış görünüyor.

bloktopia blok analiz

Haber yayın saatleri itibariyle 0.0 0324 dolarlık bir noktadan işlem görüyor. Yatırımcısına dünden bu yana %3’lük bir kazanç sunan Metaverse token projesinde ilk hedef 0.0040 dolarlık noktayı aşmak olacaktır. Boğaların yeteri kadar destek bulması sonucunda BLOK için bu seviyeye ulaşıldığını görebiliriz. Bunu takiben yaşanacak senaryoda ise 0.0065 dolara kadar önemli bir direnç boğaları karşılamayacaktır.

Bloktopia için boğa senaryosunun iptal edilmesi için kritik 0.0028 dolarlık noktanın altına inilmesi gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde bunun ucundan dönen altcoin projesinde bu yüzden boğa ihtimali şu an için daha muhtemel.

Son dönemlerde oldukça dar bir aralıkta kısıtlı bir şekilde hareket eden Bloktopia, bu hareketiyle yatırımcısını endişeye sürükledi. Birçok Türk yatırımcının da bulunduğu projenin Metaverse üzerindeki çalışmaları devam ediyor. Polygon ağının önemli bir ismi olan Bloktopia için bu yıl beklenenler bu seviyelerin çok daha üzerinde. Genel olarak piyasalardaki trende uyan altcoin için Bitcoin ve Ethereum’un hareketleri de oldukça önemli. Bu hareket izleme iddiası bugün %2 değer kazanan BTC’nin yaşadığı bu artışın BLOK tarafından da aynen takip edilmesi tarafından desteklendi. Günün sonunda nispeten güvenilir bir tablo çizmeye çalışan için bir sonraki iniş veya çıkış, ilerleyen süreçteki rallinin de habercisi olacaktır. Bu noktadan aşağıya inmek bir ayı piyasasına işaret ederken, bunun aksine söz konusu seviyelerin üstüne çıkmak boğaları oyuna dahil edebilir.

Bloktopia (BLOK), son 2 haftada sadece %2,4 oranında bir düşüş yaşadı. Bu miktar birçok rakip projeye kıyasla oldukça minimal kalıyor. BLOK üzerindeki bu nispeten iyi olan direnişin ilerleyen süreçte yeni yatırımcıların ilgisini çekmek için kullanıldığını görebiliriz. Ancak bunun için ilk olarak yatırımcıların piyasaya olan güveninin tekrar kazanılması gerekiyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir