Bitcoin HaberleriKriptoKripto Haberleri

BlockFills, küresel genişlemeyi desteklemek için 37 milyon dolar artırdı!

Google News Abone Ol

Dijital varlık elektronik piyasası oluşturma, ticaret ve ana aracılık yapan BlockFills, 37 milyon dolarlık A Serisi fonlama turunun tamamlandığını duyurdu.

Susquehanna Private Equity Investments LLLP, CME Ventures, Simplex Ventures, C6 Ventures ve Nexo Inc. gibi kurumsal yatırımcılar turu yönetti. 2018’deki kuruluşundan bu yana firma, iki finansman turunda kurumsal yatırımcılardan toplam 44 milyon dolar aldı.,

Duyuruya göre, finansman turu Blockfills’in dünya çapında genişlemesine yardımcı olacak ve küresel Fortune 500 ölçekli işletmeleri, riskten korunma fonu/varlık yöneticilerini, bankaları ve diğer kurumları dijital varlık sektörüne ve madenci gelişimine çekmeyi amaçlayan teknoloji çıkışlarını destekleyecek.

BlockFills’in kurucu ortağı ve CEO’su. Nick Hammer, “A Serisi fonlama turumuzun başarılı bir şekilde kapanması, BlockFills ve teknoloji platformlarımızın endüstri lideri olmasını ve kurumların dijital varlık piyasalarına güvenli ve verimli bir şekilde dahil olmasına yardımcı olan uçtan uca çözümlere yönelik talebi karşılamaya devam etmesini sağlamaya yardımcı olacak” dedi. ,

Şirket, önyüklemeli bir işletme olarak başladı ve geçen yıl Mayıs ayında ilk dış sermayesini artırdı. Bu turdaki yatırımcıların çoğu, bu sefer tekrar yatırım yaparak firmaya olan ilgilerini korudu. Yıllar içinde, Ocak 2020’den bu yana aylık ortalama 20 kattan fazla büyüyen spot işlem hacimleriyle, en yüksek gelirde yıllık %400’lük bir büyüme gördü. Firmanın şu anda 600’ün üzerinde kurumsal müşterisi var.

Kasım 2019’da Blockfills, spot Bitcoin (XBT/USD) için kurumsal bir Anlaşmada Ticaret hizmeti sunmak üzere New York merkezli fintech firması Tassat ile birlikte çalıştı. Şu anda Blockfills, uluslararası büyüme ve teknolojik gelişmelere odaklanıyor. Yeni nakdin yeni dikeyleri genişletme ve pazardaki konumunu güçlendirme hedeflerini gerçekleştirmek için kullanılacağını söylemeye devam etti.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir