Bitcoin Teknik AnalizKriptoKripto HaberleriTeknik AnalizTeknik analiz bülteni

Bitcoin’de Kısa Vadede Ne Yapılmalı?: Bitcoin’de Bu Seviyenin Kaybedilmemesi Çok Önemli!

Google News Abone Ol

Bitcoin: BTC/USDT

Adsiz

Kısa vadede yatay hareketini devam ettiren fiyat hareketi 42292$ – 40610$ aralığında. 41610$ seviyesini kısa vadede kaybetmemiz ilk 0.5 daha sonrasında RL (Range Low) seviyesini getirebilir. 41200$ seviyesi ise fiyatı 9 Ocak tarihinde 42766$ seviyesinin likiditesini aldırmaya götürmüştü. Bitcoin o bölgenin likiditesini aldıktan sonra bir deviasyon yaparak görünümünü biraz daha bearish hale getirdi desek yalan olmaz. RL bölgesinden (40600-40500) aldığı tepki yeterli olmazsa 39600$ seviyesi haftalık bazda önemli bir destek. Oranın kaybı satışın daha da derinleşmesine yol açabilir. 15 dakikalıktaki düşen trendin kırılımı ise kısa vadede RH (Range High) bölgesini ziyaret etmemiz için önemli bir anahtar. 42766$ seviyesinin hacimli kırılımı gelirse 45500$ seviyesine doğru bir hareket görebiliriz.. Kısa vadede RL bölgesinin altına inmeden 42766$’nın aşılması önemli ve pozitif bir görünüm olur.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir