KriptoTüm Teknik Analizler

Bitcoin (BTC) Teknik Analizi: Bitcoin’de Boğa Sinyalleri! Piyasa Döndü Mü?

Bitcoin önemli bir aralıkta hareketine devam ediyor! Piyasanın dönmesi için aşılması gereken seviyeler!

Google News Abone Ol

Sapma Hareketi Nedir?

Alttaki içeriğimizden sapma hareketlerinin ne olduğuna bakabilirsiniz.

Adsiz 1536x679 1

Bitcoin (BTC) Teknik Analizi: Bitcoin 9.33% Yükseldi! Kripto Para Piyasası Yükselişte!

Bitcoin/USDT Güncel Teknik Analizi!

BTCUSDT 2022 03 12 17 08 59

Bitcoin’i 4 saatlik grafikte incelediğimizde 39100$ seviyelerinde seyrediyor. Bir önceki yazımızda belirttiğimiz aralıkta sapma olayından sonra aralığın üst bölgesini test etmiş. Oradan yediği tepki ile 36835$ civarındaki beyaz kutuyu tekrardan test etmiş. Yükselişlerin devam edebilmesi için alttaki beyaz kutuyu test etmesi sağlıklı olabilir. Fiyat 36250$ seviyesinin altına inmesi negatif bir görüntü olur. O bölgenin altına inmesi durumunda bir alt destek seviyesini yani 3 günlük talep bölgesini (32450$-29300$) test etmesi ihtimaller dahilinde. 42594$ seviyesinin üstüne çıkmasıyla başarılı retest verebilirse 45672 seviyesini bekleyebiliriz. Daha sağlıklı yorumlar yapabilmemiz için belirlediğimiz aralığın üstünde veya altında günlük kapanışların gerçekleşmesi gerekiyor. Grafik üzerinde önemli gördüğümüz destek ve dirençleri belirttik.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.


UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir