Bitcoin Teknik AnalizTeknik Analiz

Bitcoin Teknik Analizi

18.12.2021

Google News Abone Ol

Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte,

resim 2021 12 18 114759resim 2021 12 18 115206

Bitcoin’de görülen RSI uyumsuzluğundan sonra yaklaşık %39’luk bir düşüş geldi. Bu düşüşten sonra fiyat can sıkıcı bir şekilde hareket ediyor. Grafiği inceleyerek sizler için yorumladık.
Fiyatın bu bölgedeyken nereye gideceğini kestirmek zor. Bitcoin kısa vadeli grafiğindeki kanal içinde hareket ediyor. 46350$ civarındaki desteğinin altında kalıcı olursa fiyatın önemli gözüken kırmızı desteğin üstündeki bölgeden alıcı bulması gerekiyor. Tekrar uzun vadeli grafiğe dönersek mavi kutu ile belirttiğim fitilin bir kısmının doldurulabileceğini düşünüyorum. Piyasanın yukarı yönlü hareketlerinde, 53500$ ve 59500$ civarının önemli olduğunu ciddi anlamda düşünüyorum. Şahsi fikrim hacimli mumlar görene kadar Bitcoin grafiğinin izlenmesi yönünde.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir