Bitcoin HaberleriBitcoin Teknik AnalizKriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

Bitcoin Sert Düşüşle Güne Başladı! Bitcoin Güncel Analizi

Bitcoin 21.01.2022 tarihinde sabaha sert düşüşle başladı.

Google News Abone Ol

Bitcoin günlük açılışını 40680$’da yaptı. Sabahın erken saatlerinde gelen hareketlerle yaklaşık %5.40 düşüş yaşadı. Bu düşüşü en hızlı şekilde yorumlayabilmek için anlık kısa bir yorumla sizler için analiz ettik.

Adsiz 5

Bitcoin Son Dakika Teknik Analizi

Bitcoin anlık fiyatı 38453$ civarlarında seyrediyor. Alttaki yeşil kutudan alacağı tepkiyle günlük kapanışı 39600 üstünde yapması gerekiyor. Oranın da kırılımı Bitcoin’i daha alttaki seviyelere doğru götürür. Üç temaslı düşen trendin kırılımı ile piyasa için en pozitif veri olur. Yeşil kutunun bu düşüşte önemli bir rol alması gerektiğini düşünüyorum.

KORKU ENDEKSİ

Korku endeksi hakkında daha fazla bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir