Bitcoin HaberleriKriptoTeknik AnalizTüm Teknik Analizler

Bitcoin (BTC) Teknik Analizi: Bilançosunda Bitcoin tutan Kurumsallar zarar ediyor!

Google News Abone Ol

Bitcoin düşüşlerine devam ederken kripto para piyasalarına gelen haberlerle yatırımcılarını korkutmaya devam ediyor. Son bir aydır yaklaşık %50 düşüş ile önemli destek seviyelerini test etti. Bitcoin için takip edilmesi gereken destek ve direnç bölgelerini analizimizde sizler için paylaştık.

Kurumsalların Bitcoin’den ciddi zararları var!

Bu düşüşte elinde Bitcoin tutan kurumsalların ise ciddi zararları var. Kağıt üzerinde ise bu zararlar şu şekilde:

  • MicroStrategy: -300 milyon dolar
  • Tesla: -150 milyon dolar
  • NEXON: -52 milyon dolar
  • Seetee: -25 milyon dolar
  • Meitu: -25 milyon dolar

Bitcoin güncel teknik analizi

btc teknik grafiği

Bitcoin uzun zaman diliminde önemli bir destek seviyesi olan 28800$ seviyesinin altına sarktı. Günlük grafikte bu bölgenin altında kapanışlar düşüşün derinleşmesine yol açabilir. CME boşluğu bazı paritelerde doldurulmuş olsa da USDT grafiğinde hala doldurulmadı. Bitcoin için önemli destek ve direnç seviyelerini grafik üzerinde belirttik. Ancak şu günlerde teknik analizlerden ziyade temel analizlerle ilerlemenin daha faydalı olacağını düşünüyoruz.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir