Bitcoin HaberleriBitcoin Teknik AnalizKriptoKripto HaberleriTeknik AnalizTeknik analiz bülteni

Bitcoin Güncel Teknik Analiz

29.12.2021 tarihli Bitcoin analizi. Bitcoin'de son durum ne? Bitcoin yükseldi mi? Bitcoin düşecek mi?

Google News Abone Ol

 

BTCUSDT 2021 12 29 18 44 52

Bitcoin geçen paylaştığımız grafikteki gibi can sıkıcı yatay hareketlerine devam ediyor. İşaretlediğimiz bölgede fitil olarak kalması pek iç açıcı değil kısa vadedeki range’inin (aralığının) altında veya üstünde kapanışlar gerçekleştirmesi ile belirlediğimiz destek/direnç seviyelerinin testini bekleyebiliriz. Hala grafiği izlemeye devam ediyorum. Anlık güçlü hareketlerle grafiği güncelleyeceğim.

BTC.D 2021 12 29 18 50 26

Bitcoin dominansını da yorumlamak gerekirse haftalık grafiğin iyice sıkıştığını ve önemli bir destek seviyesinde olduğunu söyleyebiliriz. Olası sert hareketlerde dominansın yönüne göre altcoinlerdeki aksiyonları gözlemlememiz gerektiğini söyleyebilirim. Dominansın desteği kırması durumunda alttaki desteği test ederken bazı coinlerde güzel aksiyonlar görebiliriz.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir