Altcoin Haberleri

Bir Venezuela İşletmesi Shiba Inu’yu Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Etmeye Başladı! Shiba’da Yükseliş Devam Edecek mi?

Shiba Inu (SHIB), Venezuela'da “40&20Ccs” olarak adlandırılan yeni bir işletme tarafından bir ödeme yöntemi olarak kabul edilmeye başlandı.

Google News Abone Ol

Yeni Ödeme Yöntemi Shiba

SHIB Growth Breed’in özel bir üyesi olan Xhib Sanders, kısa bir süre önce tweet aracılığıyla “40&20Ccs” adlı yeni bir burger lokantasının artık bir ödeme yöntemi olarak Shiba’yı kabul ettiğini bildirdi.

Bu işletmenin Subway tarzı sandviç yapımında uzmanlaştığı ve Venezuela’nın başkenti Karakas’taki müşterilerine hem teslimat hem de teslim alma hizmetleri sunduğu söyleniyor. Ayrıca Instagram’da güçlü bir sosyal varlığa sahipler.

Sizi Venezuela’da bir ödeme yöntemi olarak $SHIB’yi kabul eden 115 numaralı kuruluşla tanıştırmaya geldim. Venezuela’nın başkenti Caracas’ta “40&20Ccs” lezzetli metro tarzı sandviçler yapıyorlar.  dediler. ShibArmy’ye hoş geldiniz.

 

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Teknik Analizi: Bitcoin’de Boğa Sinyalleri! Piyasa Döndü Mü?

Venezuela ve Kripto Paralar

Shiba Inu tokeninin yanı sıra, “40&20Ccs”, hizmetleri karşılığında bir ödeme şekli olarak Tether (USDT) ve Binance USD (BUSD) olmak üzere iki sabit kripto para kabul ediyor.

Resmi Venezuela para birimi Bolivar, 10 yıldan fazla bir süre içinde neredeyse tüm değerini kaybettiğinden, 2017’den bu yana Venezuela, kripto para birimi devrimi ile hiperenflasyonu yenmeye çalışıyor.

Tarihte ilk kez, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, ülkenin petrol ve maden rezervleri tarafından desteklenmesi gereken ve Venezuela’nın düşüşünü bitirmek amacıyla devlet destekli Dijital Petro’nun 3 Aralık 2017’de televizyonda yayınlandığını duyurdu. Dijital Petro ABD yaptırımlarını atlatmanın ve uluslararası finansmana erişmenin bir yolu olarak sabit para birimi.

pet

Shiba Ödeme Alan Yerler

Hatta dün Türkiye’den bir yetkili, Türkiye Lirası da Dolar karşısında güçlü bir değer kaybıyla karşı karşıya olduğu için ülkesinde SHIB’nin benimsenmesini görüşmek üzere Shiba Army üyeleriyle bir araya geldi.

SHIB Growth Breed, SHIB’nin kitlesel olarak benimsenmesinde de hayati bir rol oynuyor. Sürekli olarak yeni işletmeleri Shiba Inu’yu bir ödeme yöntemi olarak benimsemeye davet ediyorlar. Shiba Inu Topluluğu da Ukrayna’ya SHIBA bağışlamaya ve yardım etmeye hazır

Son zamanlarda İtalyan burger restoranı Welly’s, Shiba Inu’nun benimsenmesini tamamen yeni bir seviyeye taşıdı. Geçen yıl hizmete giren Napoli merkezli sandviç restoranı, ödeme yöntemine yalnızca SHIBA’yı eklemekle kalmadı, aynı zamanda tüm işletmesini Shiba Inu ile ilgili konseptleri içerecek şekilde yeniden markalaştıracak kadar ileri gitti.

welly

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir