Kripto Haberleri

Binance’ten VIP ve kurumsal yatırımcılar için yeni platform

Google News Abone Ol

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan Binance, VIP’ler ve kurumsal yatırımcılar için yeni bir platform başlattığını duyurdu. Başlatılan yeni VIP programı, mağaza hacmi VIP seviyelerine yükseldikçe Binance kullanıcılarının “ek indirimler ve VIP ayrıcalıkları almalarını” sağlayacak.

“Binance Kurumsal” lansmanı yapıldı

Perşembe günü, küresel kripto para borsası Binance, VIP’ler ve kurumsal kripto para yatırımcıları için yeni bir platform olan “Binance Kurumsal“ın lansmanını yaptı. Borsa, bunun Binance’in “kurumsal teklifleri ve hizmetleri iyileştirme” çabalarından biri olduğunu aktardı.

Binance Kurumsal hizmetleri, web sitesi üzerinden de yapılan duyuruya göre, her türden kurum için uyarlanmış durumda. Bunlara varlık yöneticileri, brokerler, hedge fonları, aile ofisleri, ticaret şirketleri, likidite sağlayıcıları, yüksek net değerli bireyler ve madencilik şirketlerinin dahil olduğu belirtiliyor.

Yeni platform, OTC likiditesine doğrudan erişim, varlık yönetimi, saklama ve aracılık dahil bir dizi hizmeti birden Binance güvencesiyle sunacak.

Yeni lansmanda konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) konu hakkında şunları söyledi:

Aracılık hizmetleri, sektörümüzün kripto ve geleneksel finansal piyasalar arasındaki bazı boşlukları kapatmasına ve dijital varlıkların sürekli büyümesini teşvik etmesine yardımcı olmak için iyi bir konuma sahiptir.

Binance, VIP programının, iş hacimleri VIP seviyelerine yükseldikçe kullanıcıların “daha fazla indirim ve VIP ayrıcalıkları elde etmelerine” imkan verdiğini açıkladı. VIP ayrıcalıkları, ücretlerde indirimleri ve 24 saatlik zaman diliminde para çekme işlemlerinde daha yüksek limitler gibi ayrıcalıklar içeriyor. Buna ek olarak Binance tarafından dokuz farklı VIP seviyesi sunulduğu öğrenildi. VIP olacak kişilerin, 30 günde en az 1 milyon BUSD işlem hacmine ve en az 25 BNB bakiyeye sahip olmaları gerektiği aktarıldı. VIP seviyesinin dokuzuncu aşaması içinse, 30 günde en az 5 milyar BUSD işlem hacmine ve en az 5.500 BNB bakiyesine gerek duyulmakta.

Bu arada, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), kayıtlı olmayan bir menkul kıymet olabileceğini iddia ederek BNB projesini araştırmaya devam ediyor. Bir yandan da bununla uğraşan borsanın genişleme çabaları her şeye rağmen devam etmekte. Özellikle de kripto para piyasalarında yaşanan çöküşlerin ortasında sürekli yeni alanlara genişlenmesi müşteriler tarafından taktir edildi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir